Kapat

Gerçek aşkı arayanlar, EFT tekniğini uygulayalım mı?

aşk arayanlar veya mutsuz aşıklar, gelin birlikte şu çok iddalı EFT tekniğini uygulayalım. ve hergün bunu yapalım. elbette takdiri ilahiyi göz önünde bulundurarak. önümüze 1 hafta hedef koyalım ve tecrübelerimizi paylaşalım. birşey yokmu henüz? birhafta daha. taaki istediğimizi elde edene kadar. inanmayan veya eleştiren arkadaşlar lütfen yazmayın. bu bir yorum değil öneri.

varmısınız?

Güncellemeler:
hedef konusu su: bir hafta icinde örnegin, cikma teklifi aldiniz veya bir baslangic. olmadi devam edecegiz. en kolay videoyu gönderiyorum.

youtube.com/watch?v=c_nDvHPpu70

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• EFT nedir ya? havale mi? aşk havalesi?

Ben kimseden cıkma teklifi almadım

0|0
    0|0
    • cok güzel benzetme :) googleden kücük capta bir arastirma yap istersen.

• sakamisin arkadasim madem ilgilenmiyorsun neden soru sorup zamanimi aliyorsun

• Neyse tamam zamanını alıyorum. kolay gelsin.

Eftden google sormadan anlayan kac kişi var malum.

hadi iyi traşlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Ha ben ilk teklif edene kabul edeceğim diyen

normal bir kız zaten hemen sevgili bulur

her teklif, her heves

her hoşlanma aşk olsaydı,

dünyanın yarısı aşk acısından ölürdü.

Siz aşkı oyun mu sanıyorsunuz

Dilerim hakiki bir aşık olursunuz da

aklınız başınıza gelir.

0|0
    0|0
  • Aşkı bulmazsınız o sizi bulur.. Aşkı bulmaya çalışmak komiktir. Eleştirmiyorum ama deneyin görürsünüz diyorum sadece

0|0
    0|0
    • oturup beyaz atli prens hicbirimizin kapisini calmiyor. sokak sokak ask arayin demiyorum. bu teknik icindeki karamsar duygulari temizler ve icinizdeki enerjiyi disari vurur. zaten kendinizi iyi ve acik hissettiginizde bunu disari veriyorsunuz. insanlara itici degil aksine cekici geliyorsunuz güven veriyorsunuz. olay bu. bazi güzel kadin veya erkekler görürüz yanlizdir. güzeldir ama onlari hayatimizda istemeyiz. bazende hic tipimiz olmayan insanlar cok cazip cekici gelir hatta asik oluruz.

• beyaz atlı prens kapı çalsaydı adı beyaz atlı prens olmazdı.. Karamsar duygular temizler evet ama yanlış işe bulaşırsan hayatını zehir eder doğrusu yukarıda yazdığımdır. Önüne fırsat hergün gelir önemli olan senin onu değerlendirmendir. Yalnız olanlar fırsat değerlendiremeyenlerdir bahane ararlar herşeye bir bahane vardır. Özde cesaret yoktur.

• dıt dıt dıt dııııttt... dıt dıt dıt dııııttt...

0|0
    0|0
  • yahuu ıyıde sürekli çıkma teklıfı alıyoruz...kobay gıbı deneyıp duracakmıyız yazık kızlara :) bırden acımaya basladım wallahı (:

0|0
    0|0
  • aşk insan lardan saklanan bir varlık gibidir onu bulmak saklam baçın en zor bölümüdür

0|0
    0|0
  • bacım bi git ya adam sizle dalga geçiyor boş şeyler bunlar :))

böyle şeyler yapmaya gerek yok :D

0|0
    0|0
  • kontör yok aramıyorum, mesajlaşıyoruz ://

0|0
    0|0
  • bende anlamadım...hedef koyarak mı aşkı bulacaz? bunun anlam ve mantığı nerede?

0|0
    0|0
  • google da arat aşkın bilimi. belgeseli izle notlarını al. ben kendi notlarımı paylaşıcam burda.

0|0
    0|0
  • Gok kubbenin altinda bu konuda yazilmamis bi seyler kalmis mi?

0|0
    0|0
  • iyimiş

0|0
    0|0
  • biz her hafta çıkma teklifi alan taraf değiliz çok adil olmayacak bu paylaşım...

0|0
    0|0
    • teklifi illa sen alma arkadasim. sartlar sana teklif ettirecek zaten. karsindaki sana o yolu acacak. o kisi sana gelecek. hem zaten o kisiyi buldugunda diger teklifleri görme :)

• gerçek aşkın başka evlatlarla bir ilgisi yok,ya bir kez seversin,yada onlarca kez sevdiğini zannederek yanılırsın...

• her seferinden söz eden kim arkadasim. okuyun iyice yazdiklarimi. gercek asktan ne anliyoruz? kalmasini bitmemesini. aradigimiz gecici oyunlarsa zaten etraf onlarla dolu. disariya nasil bir mesaj veriyorsak onu cekiyoruz kendimize. ve korkularimizi degil istediklerimizin mesajini verelim. olay budur.

• çıkma teklifi almıyorsak nolucak bu hafta peki

0|0
    0|0
    • illaki teklif almayabiliriz. helede erkek olarak :) sartlar bunu göstericek zaten.

• çok güldüm:D "I*a love magnet" hahaha bu ne ya:D

• yanlış yazdım. I'm a love magnet hahhah:D

• hiçbişey anlayamadım.hedef koymakla gerçek aşk ne alaka

0|0
    0|0
  • Uygulandığı anda işe yarıyor ama kişi bir müddet sonra duruma alışıyor ve yapmayı bırakıyor bir arkadaşım denemişti ondan alıntıdır benim bir bilgim yok artık taktir sizin

0|0
    0|0
    • biraz acarmisin? kisi bir müddet sonra alisiyor diyorsun. karsindaki kisimi alisiyor ve ilgisizmi oluyor anlamadim.

• EFT hakkıda cok bi bilgim yok sadece konuyu burda görünce bir arkadaşım daha önceleri bunun gibi bi şeyle ugraştını biliyordum sonucunu sordum oda ilk yapınca kendisinde ve cevrede olumlu oluyor ama zamanlarda sıkılıp konuyka ilgilenmiyorlarmış işene yaramadıgını sadece bir kaç hafta iyi geldini söyledi ben sadece sonucu sordumbunları anlattı bukadar

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• gerçek aşk yok sevmek var.. içimdeki sevgiyi de 1 hafta isteyerek bulacağıma inanmıyorum.. zaman ve mekan diye bir olgu var duymadın mı ben ona nasip diyorum işte..

istemek lazım tamam ama, ben istedim diye herşey bana mı hizmet edecek.. hayır dünyanın bir düzeni var, bir adaleti var..

eğer ben,m çok istememle birşey değişecekse gerçekten o kadar bencil olup sadece gerçek aşkı istemem..

dünya da bu kadar aç, bu kadar yoksul ve bu kadar sefil insan varken ben aşk falan istemem..

kişisel gelişim zırvalarına inanmıyorum bu kadar kendiniz odaklı olmayın..

0|0
    0|0
    • gercek aski bulamama sorunlarimizdan birisi. dünyadaki sefaleti savasi oturup üzülmekle ne yardimci olabiliyoruz nede kendimize faydamiz oluyor aksine depresyona giriyoruz. sen yardimlarini zaten yap. ask sana engel olacaksa hic ugrama.

• Yazdıklarımın manası anladığın şeyler değil.. Ne gerçek aşkı ne de bir çok şeyi senin iraden tek başına belirlemiyor bunu demek istedim..

• Önce eft yi açıklasaydın keşke. EFT uzak doğu öğretilerinin devamıdır. Parmak uçlarımızdaki sinirlerle, vucudumuzun belirli noktalarına dokunuş şeklinde uygulanır. Amaç dokunuşlarla beynimize komut vermektir. Bilinç temizliği diye düşünüyorum bunu. Psikolojik tedavilerde EFT yaygınlaşmış durumda şu dönemde. Aşkı davet etmek değil aslında, bilinç altımızda var olanı dışarı çıkarmak.

0|0
    0|0
    • evet tskr ederim arkadasim. olay konu uzayacakti. ilgilenen zaten baksin aramasini, ufak bir arastirmasini yapsin.

• aşkı böyle mi bulmuş eskiler :D daha doğrusu varlığına bile anlam veremediğiniz birşeyi somutlaştırıp aramaya mı çıkıcaz :D iyiymiş yaa nerden başlıyoz..? ben masanın altından başlıyorum ...:D

0|0
    0|0
    • eskiden bukadar kötülük yoktu. eskiden insanlar bukadar materialist degillerdi. filanci adam sunu demis akan sular dururdu. cünki insanlarin deger yargilari farkliydi. kimse kimsenin namusuna simdiki kadar göz dikemiyordu. simdi sadece "bel alti" ask oldu. bu farki görmezlikten gelemeyiz. ve yeni buluslari isimize geldigi yerde denemeliyiz. bir zarari yok. yan etkisi yok.

• yaşadığın cevreyi değiştir bu duygularında değişir o zamn... her coğrafyada aşk bel altı değil...

• Eft havale anlamında mı?

Güncellemeye ihtiyacı var bu sorunun anlamadım.

1|0
    0|0
  • başkasınımı elde etmeye çalışacağız anlamadı ben.s

0|0
    0|0
    • hayir. kendimize istedigimiz gibi bir ask bir asik cekecegiz. linki koymayi unuttum. buyrun

Yükleniyor...