Trafikte daha yeşil yanmadan korna çalanlar?

bu hareket neden yapılır? üstelik o korna çalanlar hızlı da gitmezler

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• bizim erkeklerimiz yolları ve arabaları ulaşım vasıtası olarak görmüyor..

sanki piste çıkmış sanki yarış var.. e sende önüne geçmişsin adam yetişemiyorr..

bir de bunlar aralarında şu muhabbeti çok yapar "kaydırmadan kalktım" " el freni ile döndüm" "arabayı yanladım" bilmem ne yaptım.. muhabbet bu beyni olgunlaşmamış altında arabasının olmasını birşey sanan insanlar bunlar..

hatta bununla ilgili komik bir hikayem var.. uzun bir yolda peşpeşe 3 yerde ışıklar var ilkinde bir genç ile yanyana duruyorduk normal kalktık ikimizde tabi o gaz vermeler hırlamalar falan yapıyor :) 2. ışıklarda durduk camı açtı ve " kaç sn ye de kalkarsın" dedi.. ben camı kapattım hiç bişi demedim.. derken bu bastı gaza yol boş tabi s çizerek gidiyor falan 3. ışıklara geldik bu sefer ben camı açtım senden hızlı kalkarım dedim kapattım :) yerinde duramıyor :) 3. ışıklarda ben acemi olmama rağmen ondan hızlı kalktım ve öndeydim hazmedemedi epey bir ışıklarda yakalamaya çalıştı ama trafiğe girmiştik emeline ulaşamadı..

şimdi diyorum bu gibi adamlar arabayı ve yolları ne sanıyor.. salak saçma hareketler insan canını yok sayan bencillikler.. malesef erkeklerimiz bu konuda çok kötüler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Görgüsüzlük.Azraile yetişmek için maximum enerjyi tüketen cahiller.

0|0
    0|0
    • yeşil yanınca ben basıp gidiyorum, ama arkada hala bana yetişen kimse olmuyor. yani amaç bir yere yetişmek değil sanki

• Bence bu türklern genlerinde olan birşey yurt dışındada aynı terane korna sesı gelıyor bir bakıyorsun arabada ankaralı turgut ya da ısmaıl yk çalıyor:D

Yapıcak bırsey yok..

0|1
    0|0
  • yeşil yanmadan korna çalarlar,emniyet şeridini işgal ederler,trafikte makas girişiminde bulunurlar...yani aklına gelebilecek hangi trafik ihlali varsa yapan tiplerdir onlar..

0|0
    0|0
  • Bir güzel küfür yiyorlar benden.Mal oldukları için çalıyorlar.

0|0
    0|0
  • Tabakhaneye b.k yetistiriyolar cunku :))

0|0
    0|0
  • Ben yapmıyorum onu.Yayalardan korkarım.

0|0
    0|0
  • ben inatlarına yavaş yürüyorum .))

0|0
    0|0
  • Sinir olurum onlara

0|0
    0|0
  • ay var ya ben de deli oluyorum buna. ben böylelerinin bilinçsiz bakteriler olduğu kanaatindeyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yeşil ışık yanmadan korna çalan olursa sanki yeşil yanmamış gibi bekliyorum ve geç hareket ediyorum. hatta kırmızının yanmasına yakın hareket ediyorum ki korna çalan ikinci kırmızıya takılsın diye. geçen gün yeğenim korna çalan minibüs şoförünü durdu yakasından yakalayıp aşağıya indirdi ağzını burnunu kırdı. diyor ki abi ben sana çalmadım. o da dedi ki lan senin önünde benden başka kimse mi varda başkasına çaldın. güzel bir dayak yedi daha da kimseye korna çalmaz sanırım :)

0|0
    0|0
  • ben ayar oldugum herkeze çalarım arkadaş çok derın manası var o korna çalmanın...içindekı herseyı karşı tarafa geçirmen diyebılırım kısacası :)

0|0
    0|0
  • Eğer ki böyle bir şey başına geliyorsa dünyanın neresinde olursan ol o kornaya basanların %99'u Türk'dür:)

0|0
    0|0
  • o hareketin derin manası var

0|0
    0|0
  • gücün yetecek arabadan inecen indirecen arabadan ne çalıyorsun karadeşim zart zart diiyip dalacabn

0|1
    0|0
    • bir tokat atacan yarisi bosa gidecek, birde polislik olacan falan filan, en iyisi genetik bir olay deyip pas gececen

• o kornayı onların kıçına bi gün sokacam ama ne zaman bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...