Sneijder yeni hagi olur mu?

Son haftalarda attığı gollere bakarsak sizce yeni hagimiz olur mu?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır tabiki bir şampiyonluk yaptırmadı o sene geldiğinde gs liderdi fenerbahçede kötüydü sneijder şampiyon yapmadı hazıra kondu şimdi görecez kaç şampiyonluk kupalar kazandıracak alexle kıyaslanması alexe büyük hakarettir bence türkiye kariyerindeki istatisliklere bakmanız yeterli

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ikisinin yeri de ayri

0|0
    0|0
  • Hagi ile Sneijder'i kıyaslıyorsun yapma etme. Hagi çok başkaydı. Hagi ile Alex'i karşılasaydın okey derdim. Ama Alex de futbolu bıraktı ne yazık ki..

0|0
    0|0
  • sneijder mükemmelin ötesinde olsa da hagi başkaydı canısı

0|1
    0|1
  • Hagi'yi ayrı bir yere koymak gerekir, bizim ligde oynayan ya da oynamış olan kimseyle kıyaslayamayız.
    Sneijder'ı ancak fenerde daha önce oynamış olan Alex le kıyaslayabiliriz.
    Alex fener için neyse Sneijder'da Galatasaray için aynısı

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hagi O Kadar İyi Bir Futbolcuydu Ki Real Madrid'den Barcelona'ya Geçen Sayılı İyi Futbolculardan Biriydi Hagi Romanya Futbolunun Gelmiş Geçmiş En İyi Futbolcusu Seçilmiştir Ve Dünyanın Gelmiş Geçmiş En İyi 25'inci Futbolcusuydu Düşünün Bİr Milyonlarca İnsan İçinde 25'inci Sniejder'i Severim Bende Galatasaraylıyım Ama Hagi Türkiye Ligine Gelmiş Geçmiş En İyi Futcolcudur Ve Bir Daha Hagi Gibi Birinin Türkiye Ligine Geleceğini Düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • evet olur

0|0
    0|0
  • Size Hagi'nin getirdiği üst üste 4 şampiyonluk ve Uefa'yı getirmeden H si olamaz.

0|0
    0|1
  • Bir bjk lı olarak hagi nin cok ayri yeteneklerde biri oldugunu dusunuyorum ayni klasman degiller

0|0
    0|0
  • hayır... gs ye başka hagi gelmez..

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...