Karın kası yapmam için ne yapmalıyım?

Ben sporcuydum ve sporu bıraktım ve aşırı derecede kilo aldım onları eritmek istiyorum sizce ne yapmalıyım

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein ağırlıklı beslenmelisin. Önce kaç kilo fazlan olduğunu tespit et onları bir ver daha sonra ağırlık idmanları saatini arttır.

0|2
    0|0
  • fitness

0|1
    0|0
  • Bol bol mekik :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Protein ağırlıklı bir yemek düzenin olması lazım sağlıklı karbonhidratlar tüket örneğin buğday ekmeği kepekli makarna vs vs öğün atlama günde 4 5 öğün yemek ye akşam 7 den sonra karbonhidrat alma mümkünse sürekli su iç spora gelince kardiyoyla başla yağ oranını düşür sonra ağırlık idmanlarına başla sadece mekik vs abs egzersizleriyle olmaz bu iş squat deadlift gibi testesteron arttıran idmanlar yap ki yağ oranın azalsın mümkünse yağ oranını azalttıktan sonra ağırlık idmanlarından sonra kardiyo antremanı yap 15 20 dakika kadar ve uyku düzeni en önemlisi kasların dinlenip growth hormonu salgılaması lazım kolay gelsin başarılar kardeşim 💪💪

0|0
    0|0
  • altta boş bir arkadaş mekik işe yaramaz yazmışta mekik başta zaten karın kasına etki ediyor onun dışında barfiks direğine asılıp bacaklarını düz bir şekilde yukarı doğru çek ve aynı hızda indir, bacaklarını yan çevirip yukarı doğru çekersende adonislere etki eder.

1|0
    0|0
  • Mekik yapmada ne yaparsan yap :) bizim Türk halkı karın kası deyince mekiğe gidiyor hemen mekiğin karına etkisi bile yok kalça kaslarını çalıştırır sadece side crunch yap çık 30 dakika hızlı ve orta tempolu HIIT cardio yap beslenmene dikkat et leg raises decline crunch plank vs vs yapabilirsin asıl abdominal egzersizler bunlar mekik nedir yahu

0|0
    0|1
  • Kardeşim basketbolcuydum yaklaşık 16 lif sakatlanması geçirdim tarak kemiklerimmi kırılmadı omzummu çıkmadı kaşımımı yardım resmen toplama bilgisayar döndüm maçlarda en sonda ön çapraz bağlarım koptu işte o gün bıraktım nalet sporu hala hatırlıyorum o günü deliler gibi ağlamıştım :( yaklaşık 45 kilo aldım 140 kilo oldum aahhh aaah ulan ben potaya smaç basan adamdım pick&roll'de otoban çıkarırdım pointe :(

0|0
    0|0
  • Kilon ve göbeğin fazlaysa kardiyo yapmadan fit olamazsın.. kardiyo şart. Günde iki öğün 1 ay full kardiyo :)) Sonra bas proteini

0|0
    0|0
  • Yeme içme olayı şeker ve karbonhidratı düzeyli alarak

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    1|2
  • Bende sürekli spor yapıyorum artık belli olmaya başladı fakat çok çalıştım videoda gördüğün tüm hareketleri salondada evdede çalıştım sürekli calışmalısın bu işin amacı çok çalışmak ve doğru şekilde yapmak

0|0
    0|0
  • Hemen çıkmıyor o garin gas. İzle cenk hocanın garin gasi işten ha videosunu 😊 işin gerçeği düzgün bir program, diyet, gerekli supplement ler ve irade lazım. Benim gibi 2 ayda 12 cm atarsan bel bölgesinden çıkartırsin bir kaç haftaya.

0|0
    0|0
  • mekik...

0|0
    0|0
  • Youtuba yaz 6 dk da 6 baklava ama kilo aldiysan epey isin zor o simit cok zor gidiyor

0|0
    0|0
  • mekik çekcen baska bisi yok

0|0
    0|0
  • Fitness şart

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat etmezsen sporla karın yağını eritemezsin

0|0
    0|0
  • çok çalış ama zor :(

0|0
    0|0
  • Mekik...25 li 4 set halinde... yavas yavas yükselt..

0|0
    0|0
  • İlk önce kar yağması lazım. Kar yağdıktan sonra onu bir güzel topla sonra ona kas yap. Al sana karın kası :)

0|0
    2|3
  • Sabah ogle aksam 30×2 yarim mekik yap migden yansin toplamda 180 ediyor

0|0
    0|1
  • karın egzersizleri yap

0|0
    0|0
  • spor yap :D

0|0
    0|0
  • Mekik