Aşkın kendisi mi gelir?

Eğer huzurlu bir aşk istiyorsanız hediye olarak karşınıza çıkmanızı mı beklersiniz yoksa çabalar mısınız ? İlk seçeneği uygulamaya çalışanların ne kadar aşk acısı çektiğinin farkındayım :) İkinci ise hala bir tutku arayışın göstergesidir.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• gerçek aşk aradığında karşına çıkan değil,hiç beklemediğin anda karşına çıkandır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Oturur beklerim ben kuzu kuzu.

Gelceği varsa gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Ikısı de olmuyor. Bence ask dıye bısey yok. :p

0|0
    0|0
    • karşılıksız olmaz,

• Sorun enerjı zaten. Ben de farkındayım enerjım dusuk, hem de senelerdır. :d tamam gelsın dıyorum... Bakıyorum kaslarım catılmıs bır sey dusunurken buluyorum kendımı. Gelmez o adam, gelmeezz. Asdfgh

• :DDD Evet belki hiç gelmez . Mesela ben 1.5 senedir aşık olmuyorum bu gencecik halime rağmen. Ve en son ilişkimiz de çok uzak mesafelerdeydi belki aşık olurum diye gittim o güzel bayanın yanına ama ne yaptım da bana bu kötülüğü yaptı tanrı anlamadım gitti :D Tam da istediğim bir kadındı ama olmayınca olmuyor çok belliydi :D Kazanman gereken ilk şey hayat enerjisi sonra aşk gelir tabi dediğin gibi. Güven olmuyor gene de :)

• Biz getittiririz.

0|0
    0|0
  • beklerim yalnız ölcek değilim ya mutlaka çıkcaktır

0|0
    0|0
  • gerek yok onlar geliyor zaten:D

0|0
    0|0
    • Değil mi ? böyle başlayan aşkların daha doğru ve yararlı bir başlangıç olduğu kanısımdayım. Sanki tanrı o güzelliği ikinizin birlikte olabilmesi için göndermiş gibi :)

• aynen öyle:)

• Beklerim. Ayağıma gelsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer doğru insan olduğunu anlarsam bi an hiç düşünmem çabalarım.

0|0
    0|0
  • Aşk acısı çekiyorum ama çabalarım :)

0|0
    0|0
  • İster çabala,ister çırpın,istersen delir geleceği yoksa gelmeyendir o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...