Evleneceğiniz insanın nasıl biri olmasını isterdiniz?

soru çok genel oldu ama ben kendim gibi birini isterdim. hiç kız arkadaşım olmadı. onunda erkek arkadaşı olmamış olmasını isterim. başkasının eskisini istemem

Güncellemeler:
şimdi bazıları diyecek ki sevgili olmadan nasıl evleneceksin? mourinho için mihailoviç dmişti ki futbol geçmişi yok teknik direktör olamaz. mourinho da güzel bir cevap verdi. '' JOKEY OLMAK İÇİN AT OLMAYA GEREK YOK''

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Baskasının eskısı ? Ne zaman degısecek bır seyler ? Pardon sıze degıll yıne kendı kendıme soruverdım. :d

0|0
    0|0
    • evet başkasının eskisi hani sinemalarda onunla bununla yiyişen üstüne facebookta soyadını değiştirenler var ya işte onlar

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadık,güvenilir,kalıplı,sert görünen ama içindeki yumusaklıgını sadece bana gösteren

İlk aklıma onlar gelivedi

0|0
    0|0
  • ne saçma bi düşünce bana göre. ama bi hadis vardı temiz kızlar temiz erkeklere layıktır,temiz erkeklerde temiz kızlara . umarım aradığını bulursun

0|0
    0|0
  • Bakir olmalı.

0|0
    0|0
  • bende evliliği düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Nba oyuncusu siyah ve 1.95 uzeri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum kusura bakma şu devirde bi kızın erkek arkdası olmasın mantıgı cok yanlıs öyle birini beklıyosan boşuna beklersın emın ol .Bence şimdiden flört etmeye aşkı sevgıyı tatmaya basla ki bırıyle tanıstıgında durumlar eşit olsun kendını ustun görürsen dedıgım gıbı dogru ınsanı bulamazsın.

0|0
    0|0
    • ben nasıl varsam o da olacak merak etme ben pisliğe bulaşmak istemiyorum

• İnşallah gönlüne göre birini bulursun ama hayatta fazla büyük konuşmamak gerekiyor.Gün geliyo yapmam dediğin şeyleri yapmak zorunda kalıyosun kendini şartlandırdığın içinde sana vermesi gerektiğinden daha fazla acı veriyor.Onun için her şeyi zamanın akışına bırak o suyun yolunu bulduğu gibi oda yolunu bulacaktır.

0|0
    0|0
  • baskasinin eskisi diye bakman cok yanlis kizin bir genclik aski olmussa bu eskimismi demek once su dusunce yapini degistir sana ve seni sevene sorun olur buu

0|0
    0|0
  • Anlayışlı olsun Neyin ne olduğunu bilsin Karakteri oturmus bırı olsun canımı yesin

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...