Bir kadın "Ortalama bir erkekten daha fazlasısın" derken neyi kastedmek ister?

Sevgili bayanlar, bi saniyenizi rica ediyorum.

Bir kadın "Ortalama bir erkekten daha fazlasısın" derken neyi kastedmek ister? Yani ortalama erkek olmanın kriterleri nedir?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• ortalama erkek beklentisi az ve bunun karşılığında masaya koyacağı şeyler de az olan erkektir. tip açısından düşünme. ne bileyim ortlama erkek Allahın kendisine verdiklerinin üstüne fazla bir şey koymamış, ne kişiliğini ne de vizyonunu geliştirememiş erkektir. sana bunu söyleyen kadın muhtemelen farkındalığı görece fazla, kendini bazı konularda oldukça geliştirmiş ve bu gelişimine uygun erkeklerden etkileniyordur.

0|0
    0|0
    • Soyledigini fazlasiyla mantikli. Kadinlari cok iyi tanidigimi iddaa edemiyecem cunku herbiri baska bir dunya, o yuzden ne yapacagimida şu anda kestiremiyorum. Dr Zaman derki; zaman her şeyin ilacidir bekleyip ne olcagini gormek lazim

Kızlar Ne Diyor 10

• Standartların üstündesin demek istemiş. Kızın standartları ne bilmek lazım tabii önce mesela ben kendi standartımdakilere anca yabancı dizilerde rastlıyorum. Üstünü bulursam ne ala

0|0
    0|0
  • yani farklisin diyor.etraftaki lerden fazlan var diyor

0|0
    0|0
    • Çok şükür bi eksiğim yokta fazlaligimi farkedebildiyse ne mutlu ona diyelim o zaman :)

• Fazlalik derken kasteddigim seyin, anladigin "sey" olmadigini dusunuyorum :)

• yoo iftiraaa ne anlamisim ben :)

• iltifata bak beee.. hatun seni gözüne kestirmiş tavlamaya çalışıyo, o yani, başka bişe yok!

0|0
    0|0
    • Yapiskan Bi tip olabilir yani. Ve yapiskan hatunlar her zaman icin uzak durulmasi gereken kisiler listesinin basinda yer alir :D

• hadi hadi iyisin demek

0|0
    0|0
  • giderin var derler bazılarına sen onlardan değilsin mutlu ol hadi iyi bişey

0|0
    0|0
  • Nerden buluyorlar bu lafları ya:-D

0|0
    0|0
  • tr standartlarının üstündesin

0|0
    0|0
  • Olctun mu?

0|0
    0|0
  • kadınına bağlı,

ortalamadan daha akıllı,

ortalamadan daha sevecen, ortalamadan daha anlayışlı, daha sadık kimine göre daha zengin..

ama kadınları memnun etmek kolay olmadığından genelde erkekler hep ortalama veya altı olur..

yada herhangi biri tavana vurur... ki bunun nedenini kadına sorsanız o da bilemez siz erkeklerde "ulan bu herif naptıda bu kadın bu kadar değer veriyor...?" diye kalırsınız... =)

0|0
    0|0
    • Zaten hep iddaa etmisimdir, Kuantum fiziği kadinlarin düşünce yapisi yanında devede kulak kalır diye :)

• bir kadın olarak - olayın içinden-

kesinlikle fikrinize katılıyorum!

• Bi fazlalık görmüş sende.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• övdünmü sövdünmü mınake demek lazım bence he bide ortalama erkeği belirleyecek kadar erkek tanımış olman çekiş gücünü azaltmıştır heralde de denebilir.

0|0
    0|0
  • sana direk olarak hoşuma giden bir erkek tipisin demiyorda dolaylı yoldan böyle söylüyor

0|0
    0|0
  • ortalamadan kastı nedir onu bilmek lazım tip olarak mı performans olarak mı :)

0|0
    0|0
  • bi çok erkekte göremediğimi sende gördüm yani performans iyi.

0|0
    0|0
  • İyi seks yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • Boşver yorma kafanı. İyi bir şey demiş işte.

0|1
    0|0
Yükleniyor...