Site yöneticilerinin hassasiyetini seviyorum burda. Sizin de rastladığınız oldu mu?

Bi sorun yada ricanız olduğunda direkt olarak yöneticiye ulaşabiliyorsunuz.mesela ben bugün şikayet edemediğim inanılmaz aykırı bir soru gördüm ve mesaj atarak kaldırılmasını rica ettim.yanıt vermişler çok hoşuma gitti.karşınızda bi insan olduğunu bilmek çok güzel birşey.birde bi soruda rastlamıştım yöneticilere direkt yönelik soru sormuş yöneticide bizzat cevaplamış.günün sorusu ile ilgiliydi.ben bu samimiyeti sevdim.

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel şeyler bunlar. Gördükçe midemde kertenkelebekler uçuşuyor.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• site yöneticileriyle bi alıp veremediğim yok ama hassasiyetlerine bi çift sansürlü lafım var tabi.* *

1|1
    0|0
  • Henüz yenisin ondan öyle 1 hafta geçsin bi bakem

0|0
    0|0
  • Hee oldu kendileri bir mesaj atmış son uyarı diye nasıl nevrim döndü anlatamam

1|0
    0|0
  • fazla güvenme bence...;)

0|0
    0|0
  • görevleri bu değilmi zaten?

1|1
    0|0
  • sonra laf olsun ibnlik olsun diye habire eksi veren kullanıcılar var..bi ara ben kullanacam onları.. kalın bir verecem onlara..

0|0
    0|0
  • He bence aşırı hassaslar..hemen hemen çoğu yorumumu silmişler..Bende pc başında iltifatlarımı eksik etmem hiç.

0|0
    0|0
  • Çetesel oluşumlara ve provakasyonlara karşı ittifakımı sunmuştum.Ciddi suçlar içeren paylaşımları bildirdiğimde hiç geri çevirmiyorlar beni sağolsunlar.

0|0
    0|0
  • mobil sürüm için döndüler ama hala bir faaliyet yok.geçen seneden kalan blog mesajında bile dönmüşler ama mobil sürüme dönemediler.şikayet ettiğimde muhattap bulabiliyorum ama mobil sürümü yapsalar daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • En anlayıslısı spagettiydi

1|0
    0|0
  • ticaretin asaletle ilgisi olmadığını hepimiz biliyoruz

0|1
    0|0
  • çok kötüler hemen başlıkları siliyorlar ciddi bişey soruyoruz pokemonumuz kayıp işte alala

0|0
    0|0
    • :D:D:D:D:Dpokemon firlatin sunaaaaaaaaaaaa :D:D

• gecen gün araba pazarinda elden düsme pikacu gördüydüm gözlerin gercekmi kine :)

• gerçek maalesef iltifatlardan bıktım ama fkosdfjasofjd

• Yönetimi sevdiğini söyleyen bir üye.Kesin başına birşey düştü bunun.

0|0
    0|0
  • yöneticilerimizi severiz samimidirler

0|0
    0|0
  • evet cok duyarlilar sagolsunlar her bayram elimi opmeye gelirler cok seviyoruz ailecek izliyoruz

0|0
    0|0
  • Her gün mesajlaşırım,sağolsunlar şu 1 saat içinde şikayet ettiğim 5 paylaşım da kaldırıldı.

0|0
    0|0
  • aynen yaa. baktım bi arkadaşım var. kim dersin; site yöneticilerinden biri :)

0|0
    0|0
  • :)))

0|0
    0|0
  • bin kötülük yap bir iyilik

0|0
    0|0
  • bahara ulaş selamımı soyle yardımcı olur

0|0
    0|0
  • baharı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Duygulandım. Teşekkürler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hevesin kırılmasın diye susuyorum <3

0|1
    0|0
  • Susma hakkımı kullanıyorum.Avukatımı çağırın..

0|0
    0|0
  • Kemal sen misin?

2|2
    0|1
  • bende geçenlerde mesaj atmıştım adam yerine koyup veren olmamış ama gereği yapılmıştı.Mühim olanda bu zaten hangi birimizi cevap versinlerki onlarda haklıı.

0|0
    0|0
  • Geçiniz

0|0
    0|0
  • ilk defa övenini gördüm genelde esefle kınayanlar çoğunlukta

0|0
    0|0
  • evet tebrik ediyoruz

0|0
    0|0
  • bir kac ay gecsin sen hele dur