Su acemi kardesinize bir yardimci olsaniz mevzu klasik vücut gelistirme?

Arkadaslar boyum 1.83 kilo 66 spora yeni basladim calisacagim salonda spora dair akliniza gelecek bütün aletler var genis omuz karin kasi ve kollarin sismesini istiyorum cok yemek yiyorum fakat kilo almama gibi bir problemim var bu iyi mi kötü mu nasil beslemeliyim nasil calismaliyim agirliklar vucudu zorlasam mi iyi zorlamasam mi ya bir anlatin lütfen

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• zorlamalısın salondakı hocadan program ıstemelısın kafana gore hergun aynı kas gurubunu calıstırmamalısın benım boy 172 66 kıloyum 50 kılo ıle baslamıstım cok zayıftım boyuma gore once saglık problemın var mı yanı vucudunda parazıt mıgde kurdu fan doktora dahılıyeye gıdebılırsın ya da parazıt belırtılerın var mı oldugunu dusunuyorsanda dolga yoldan sabahları ac karına kabak cekırdegı tuketebılırsın yemekden 30 dk once yedıkden sonra bır su bardagı su ıc 30 dk sonra yemek ye ve karbonhıdrat agırlıklı beslen ve sporada basladıysan proteın alımını artırmalısın kılon 66 bunun ıkı katı en az 120 gr kadar gunluk proteın alırsan daha ıyı sonuc elde edebılırsın karbonhıdrat senın ıcın cok onemlı bımde satılan kellys gıbı bır urun var sute karıstırak ıcebılırsın tavsıye edebılırım 100 gram ında 80 gram kadar karbonhıdrat bulunuyor 8 gramda proteın vardır 100 gr mında bol sans

0|0
    0|0
    • kesınlıkle sekerlı seylerı tavsıye etmıyorum baklava falan onun yerıne makarna ye baklavadan ıyıdır 1 ay sabırla duzenlı calıs gunde en azs 200 gram karbonhıdrat almaya calıs bır ay once ve sonrasına bak kılo alacaksın

• Cok yararli oldu tesekurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kilon cok az oncelikle kilo al dostum bunu protein agirlikli yaparsan iyi olur prigramida biliyosundur zaten.

0|0
    0|0
    • Abi alamiyorum kilo şerefsizim yedigimi kimse yemiyor protein tozu kullanacam olur mu bide bol proteinli yemekler?

• Olur tabiki ama tatlida yiyebilursin almak icin.

• kilo alamam problemi şu an için dezavantaj ama vücudunu forma sokunca o problem veliinimetin olucak :) öncelikle çok yemek yeme. çok yemek yersen sağlıksız kilo alırsın. kaliteli karbonhidratları almaya çalış. karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmeye çalış. ve mutlaka ağırlık antramanını yap aksatma.

0|0
    0|0
    • Alamiyorum valla ama karbonhidratla protein tuketmeye dikkat ediyorum her gün en az 1.5 2 saat salon da calisiyorum

• önce kilo almalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...