Fenerbahçemizin UEFA ligi maçı sizce ne olur?

fenerbahçemizin macı sızce ne olur uefa lıgın dekı maçı

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• yenilir .. aykut maçtan sonra futbolcular insiyatif almaktan korktular der .. aziz yıldırım, yenilginin nedenleri futbol değil, çok başka nedenler diye açıklama yapar.. fenerbahçeliler hep destek, tam destek sloganlarıyla alexin heykelini devirir .. yerine aziz yıldırımın emriyle "efsane mi, kestane mi" isimli sanatsal bir çalışma yerleştirilir .. cidden yaw, ne olur ki yarın ki maç.. ben de bilemedim şimdi ..

0|0
    1|1
    • sen 6alasaraylısın galıba

• sorma ya bu lıgın zevkını ıkı takım getırır gs ve fb bunların buyukluklerı bır baska

• aykutu gönderin .. iyi niyetli birisi ama bence fenerbahçe teknik direktoru olabilecek kapasitede değil .. kadronuz iyi ama aykut bu kadroyu yonetemiyor ..

Kızlar Ne Diyor 5

• çok koyu fenerli olmama rağmen birşeyler eksik inşallah alırız ama içimdeki ses başka şeyler söylüyor:/

0|0
    0|0
  • her türlü alırız.

0|0
    0|0
  • peh su altı olur

0|0
    0|0
  • uefa ligi maçı

0|0
    0|0
  • Bence iyi bi kura cektik eminim basarabiliriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beşiktaşlı olarak başarılar dilerim.fener zorda olsa kazanır

1|1
    0|0
    • eyvallah ıkısı kardes kulup oldular bu sene

• eskiden gs ile kardeşiz deniliyordu ben sevmiyorum pek kardeş ayağını.ama stadınıza buyur etmeniz güzel bir davranıştı

• @OrooW ben hiçbir zaman kardeşlikten yana olmadığımı yazdım.okumanda sorunmu var?ayrıca seviye koruyarak yazmayı öğrenin şuraya

• 2-1 maç sonucu

0|0
    0|0
  • berabere bitme olasılıgı yuksek gibi duruyor bugun ku macın. kura grup durumuna bakınca fenerbahce 2. olarak cıkar gıbı bakıyorum ama hıc bellı olmaz fenerbahce bu

0|0
    0|0
  • sivassporlu olarak kazanmanızı isterim başarılar.

0|0
    0|0
  • Marsilya kazanir yaziyorum buraya...vurdugun gol olsun marsilya! (Fenerlilerde manchester'i tutmuslardi)

0|0
    1|1
  • 0-0 biterse iyi skor.

0|0
    1|0
  • Fener alır.

0|0
    0|0
  • yeneceğiz

0|0
    0|0
  • bellı olmaz

0|0
    0|0
  • galataraylı olarak kazanmasını isteriz tabiki

0|1
    0|0
  • bu fener marsiyanın hızına ayak uyduramaz hayal dünyasında olmayın maç tahminim1-3

0|0
    0|1
  • sarı LACİVERT SARI lacivert EN BÜYÜK ALLAH

0|0
    0|0
  • yeniliriz

0|0
    0|0
  • aykut kocaman bu gidişle bişi yapamıyacak zor ihtimal diyorum ama inş alır

0|0
    0|0
  • Yenilirsiniz