Kapat

M. United Galatasaray macı için yorumlarınız neler?

arkadaşlar ama ben bir galatasarylı olarak cimbomun cok iyi oynadıgını düşünüyorum bu macın hakkı beraberlik olmalıydı ki yenedebilirdikl elimize cok fırsat geçti değerndiemedk ambramatın direkten dönen tppu dah neler kaçtı ya sizce yorumlarınız arkadaşlarrr

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• iyi oynadık ama kaybettik sözünden bıktım artık.

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlkle iyi oynadık fakat gs ilk on dk şaşkındı o şaşkınlıkla gol yedik ve genelde gs bu şaşkınlığndan kaybdyr:D genelde gzel oyun serglemş olsakda melo ve selçuk aslında tam kendileri gbi değildi baktğmz zaman melo hep kaçak oynadı, selçuğunda aklı başka yerlerde gbiydi ama dediğin gbi amrabat ın pozisyonu mukemmmeldi ama km ne derse desin muslera maçın yıldızıydı ve ben dany den beklemdğm kadar iyi performans gördm..

0|0
    0|0
  • Pres yapmayı unuttuk :) orta sahayı bos bıraktık. Ikı onemlı acık, tabı gol gelmez. Ama kutluyorum canım cımbom'umu, ılerısı ıcın umutlu olabılecegımız acık.

0|0
    0|0
  • İyi oynadik kazandik

0|0
    0|0
    • iyi oynadk ama kagt üzernde kazanamadk şu bi gerçekki gönüllerde kazandık desek yeri

• Ben manchesterdan bahsediyodum

• Allahın ezik kanatlıları..

orda türk bayrağı vardı görmedin sanırım. sadece 5bin türkün sesi 65 bin ingilizin sindiği bi geceden bahsediyoruz. bırakın şu içimizdeki irlandalı ayaklarını ya

Erkekler Ne Diyor 9

• ManU gerçekten çok kaliteli bir takım.. adamların ligleri de öyle .. bu sayede devamlı kendilerine bir şey katıyorlar .. ama bizim ligteki Galatasaray'ın en güçlü rakibi bile vasat seviyede .. rakiplerin ne kadar güçlüyse sen de o derece güçlenirsin .. maalesef bizi gelişime zorlayacak rakiplerimiz yok :(

0|0
    0|0
  • Ahlar vahlar arasında giden bir maç oldu. Ama artık başarı istiyoruz ve bunu istemekte en doğal hakkımız. Şu gruplardan çıkmak ilk hedefimiz olmalı. Takımda bir kaç sene sonra Şampiyonlar ligine katılmanın acemiliği vardı. Genel manada ama olumlu şeyler oldu. Hakemin penaltımızı vermemesi dışında!

0|0
    0|0
  • Galatasaray çok iyi top oynadı bi de penaltısı verilmedi.

0|0
    0|0
  • kanatlarımız çok kötü ya fizik gücümüz falan ama adamlar kapandı sanki biz arenada gbiydik taraftarımız süperdi her şey güzeldi ama yenildik :/

0|0
    0|0
  • yenmek için sevseydik sarının yanına lacivert koyardık

1|0
    0|0
  • Kendimi haşmet babaoğlu gibi hissediyorum artık yorumda yorum

1|0
    0|0
  • Manchester iyi tokatladı. Beşiktaşın ahı tuttu.

0|0
    0|0
  • önemli olan skor, türk telekom arenada umarım farklı galip gelir cimbom

0|0
    0|0
  • united yine tek gole yatı, daha önce bursa ve besiktaş maçlarındaki gibi oynadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...