Vücut geliştirmeyle ugrasan abilerim bir yardımcı olun napmalıyım?

Ben 1 yıldır vg yapıyorum beslenmemeçok dikkat ediyorul bol bol protein icerikli yicekler yiyorum ve supplementleimide kullanıyorum (protein tozu, bcaa, glutamin, aminoasit) ailem ve arkadaslarım çok şiştigimi artık bırakmamı istiyolar (90 kiloyum bulk döneminde tabikide şişicem dogal olarak) ne yapmalıyım özellikle annem çok karşı çıkıyor zar zor spora gidiyorum ne yapmalıyım? Nasıl ikna etmeliyim onları?

Güncellemeler:
Çok yemek yediğimi sabahları 4 yumurta yiyorum her gun ona bile zararli diyolar supplementleri Kullandığımı bilseler Allah bilir naparlar :/

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Banada bırak bu işleri diyorlar. Annem sigara böğreği yapıyor yemiyorum. Sinirleniyor falan. Sağlıklı beslendiğinize ikna edin. Ben diyorumki kola içip pizza yiyeceğime böyle besleniyorum. Spor yapıyorum diyorum. Supplement kullandığımdan onlarında haberi yok;olmamalı;hayatı zindan ederler yoksa.

0|0
    0|0
    • Aynen kardesim ya dunya para zaten :(( maasımın yarısı supplement yicek vs gidiyo anasını satayım

• Ama değiyor. Vücut geliştirme ♥

• Tabiikide vaz gecilmezim :)) hele boyle hacim almısken bırakmak olmaz insanın psikolojisi bozulur * :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Günde 4 yumurta yenene gerek yok sabah 1 tane yersin süt yoğurt zaten bunlar protein yumurtaya baglama herseyi annenede spor sagliktir diyebilirsin

0|0
    0|0
    • Öğlen akşam ve Yatmadan önce yogurt yiyorum zaten iş Yerinde yemegin yanında nerdeyse her gun ya yogurt cikar ya da salata bol bol alırm ikisindende anlamıyo ki çok kaslı olursan güzel gözükmez hantal olursun gibisinden seyler soyleyip duruyo bide zaten calisiyosun yoruluyosun spora ne gerek var diyo

• Birde günde 5 ögun yemek yiyorum 6 ya cıktığı gunlerde oluyor

• @ıntaractable34 kıt zihniyet sen demedin mi 1 tane yumurta diyenlerden kork? Ben sana ondan bahsediyorum ben kendisine yememelisin demiyorum sadece bu isi yumurtaya baglama diyorum sadece yumurta ile beslenilmez diyorun sen halen bunda diretiyorsun yahu tek vurusta serilecek adamsin kalkmissin beni sinir ediyorsub neyse selametle

• bol bol protenli beslen

0|0
    0|0
Yükleniyor...