Nişanlım bir ufak hata yaptığımda beni aramıyor benle konuşmuyor, ne yapmalıyım?

nişanlım ben en ufak hata yaptığımda mesela mesaj atmayı unuttuğumda bana ceza vermek için bir hafta ne bni arıyor nede mesajlarıma cevap veriyor ben aradığımda açmıyor napmalıyım?

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• sende peşinde koşma cevap mı vermiyor 2. mesajı atma sen nişanlıyken böyle yaparsan ohoo evlenince neler yapar o şımartma sakın Allah korusun yarın bir gün bu ilgiden sıkılır aldatır zor ol kolay olma o cevap vermiyosa sende cevap verme ve güzelce konuş ben bir kızım evde işlerim oluyor yada iş yerinde oluyor benim senin dışında da bir hayatım var anlayış göster çocuk değiliz de anlamıyorsada peşinden koşma o havaya kalkan kıçı şak diye yere yapışınca aklı başına gelir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• hatsız kul olmaz hatamla sev beni şarkısını dinlet ona

0|0
    0|0
  • Nişanlım diyorsun ama küçük çocuk gibi takılıyorsunuz sanırım. Mesaj atmayı unuttuğunda ceza vermek ne demektir yahu :) İlişkinizi tekrardan gözden geçirmekte fayda var.

0|0
    0|0
    • aramızda mesfe var gorusemyrz pek fazla

• Arada aramamak, mesaj atmamak iyidir. Özlem denilen o duyguyu öne çıkartır. Her gün, saat diyalog içerisinde olursanız, konuşacağınız bir konu ve bir birinize olan özleminiz kalmaz. Aksine sevginiz azalmaya başlar.

• biraz tepkini koy sende ortaya. ipleri iyice vermişsin çocuğun eline istediği gibi oynatıyo.nişanlıyken böleyse evlenince ne olur sen düşün artık

0|0
    0|0
  • Sen hayvan mısın ki, seni acıyla eğitmeye çalışıyor... Onunla konuş, böyle yaptığı zaman üzüldüğünü söyle

0|0
    0|0
    • üzüldügümü bılıyo uzuluyosan yapmıcksn bole seyller dıyo

• Çok abartıyor... Evlendiğiniz zamanda bu böyle süreerse üzülen ağlayan hep sen olacaksın..

• Nasıl bi erkektir o, erkekliğimden utandım. Hata yaptığında kızmak bağırmak bi yerden aşağıya kaldırıp atmak :D varken darılıyor; ilginç.

0|0
    0|0
  • "kaçan balık kovalanır" felsefesi

0|0
    0|0
  • çok fazla ilgilenme sende.

0|0
    0|0
  • kendinizi haklı görme konusunda uzmansınız görmek istediğiniz gibi görüyorsunuz ama kuşlar varya haber uçuran kuşlar varya işte onlar:)

0|0
    0|0
  • mesaj at ergen misin nesin seninle mi uğraşacagım ne halin varsa gör git kendi oyununa oyuncu bul de ...mesaj atma aramada

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin kendine köle pazarından birini alsın daha mutlu olur

0|0
    0|0
  • mesaj atmayı ne derece unutuyorsun tüm gün mu iki gün mu nasıl

0|0
    0|0
  • Bir hafta seni aramıyorsa bu cezaların arkasında başka birşeyler yatıyor olmasın.

0|0
    0|0
  • At yüzügü kurtul

0|0
    0|0
  • nişanı at kurtul

0|0
    0|0
  • evlendiğinde evede gelmez sana ceza diye

0|0
    0|0
  • Daha başlamadan ne ki bu,ya sen çok kolaysın yada o çok üçkağıtçı.

Sevgi böyle birşey değil.

0|0
    0|0
  • Aldat.

0|0
    0|1
  • İstediini yap

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aramamalısın beklemelisin

0|0
    0|0
  • nişnlınn senin her istediğini ya da yapması gerekn herşeyi yapıyor mu hatasız bir insan mı ? Değil elbette aynısı yap demicm ama ona mükemmel olmadığını hatrlat..

0|0
    0|0
  • 1kere mesaj at sonra cevap vermiyor mu hiç üstüne gitme,barıştığınızda sende onun en ufak hatasında 1hafta çıkma telefonlarına ancak böyle anlar.

0|0
    0|0
  • erkeğin küseninden nefret ediom yaa bu ne saçmalıktır evlenincede eve gelmez bu

0|0
    0|0
  • brazda sen kac o kovalasin

0|0
    0|0
  • sende onu arama hayret bişisin valla

0|0
    0|0
  • Nişanı at. Anlayışsız biriyle olmaz.

0|0
    0|0
  • ayni bendede oylee ceza vermek icin oyle yapiyorr ve bilmiyorum artik ne yaapcagimi :(

0|0
    0|0
  • benimki de sinirle ağzımdan 3-5 kelime çıktı diye. yapmadığını bırakmadı, bırakmıyor.. anlıyorum seni :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...