Adidas'ta satış elemanlığına başlasam orada yükselme şansım ne kadar bilgisi olan var mı?

4 yıllık devlet üni. bitirdim ama işsizlik kol geziyor. adidastan aradılar mülakata gitcem şarında. kariyer için nasıl bi başlangıç. koşulları yükselme olanakları nası.

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar bilip bilmeden yorum yapıyor ne yazık. Satış elemanlığını o kadar küçük görüyorlar ki sanırım o yüzden. Geçen bir müşterim geldi kendisinin Sabri Özelde genel müdür olduğunu öğrendim. O da herkes gibi işe depoculuk gibi Satış elemanlığının bile altında bir mevkide başlamış. Yok kasa başına geçer fatura kesersin gibi tespitlerde bulunan insanlara aldırma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• O mağazadan başka bir yere gidemezsin. Mağazaya bin bir çeşit insan geliyor ve eğer kasa bölümüne gidersen tartışmalara kendini hazır tutman gerekmektedir. Umarım istediğin sonucu alırsın.

0|1
    0|0
  • Ne kadar maaş veriyorlar bilmiyorum ama bir yerlerden başlaman gerekiyor. Ve bazı arkadaşlar sormuş, en alttan başlayıp müdür olanı gördün mü diye, evet gördüm! 2 sene önce Boyner'de satış danışmanlığı yaptım ve reyon müdürü, mağaza müdürü dahil hepsi satış danışmanlığından başlamış. Kaldı ki bölgenin insan kaynakları müdürü bile işe satış danışmanlığından başlamış! Yani işini seversen, satışların iyise ve üstlerinle aranı iyi tutarsan her türlü yükselirsin. Belki hemen değil ama biraz sabırla çok rahat mağaza müdürlüğüne yükselebilirsin. Ama bence mezun olduğun bölümle ilgili iş bulmaya çalış. Eğer çok acelen yoksa bekle biraz daha baktın olmadı o zaman girersin.

0|0
    0|0
  • mağaza müdürü olabilirsin üni mezunusun zaten sadece zaman gerekli ve birazda diyaloğun iyi olcak her kesimden her tarzdan kişilikten insanla muhattap olcaksın sabırda gerekiyor.mağaza müdüründen sonra galiba bölge genelinde yönetici oluyosun ve üni mezunu pek kolay bulunmadıgı ıcın emınım cbuk tırmanırsın zırveye sadece dedıgım gıbı gereklı olan zaman.

0|0
    0|0
  • Yerli firmalarda bi cacık olmuyorda orda nasıl bilmiyorum ben türkiyenin en büyük teknoloji mağazalarından birine girdim 5 yıllık çalışan eleman bile neredeyse benle aynı parayı alıyor sistem berbat köpek gibi çalıştırıp 3 kuruş para veriyolar bende şimdilik boş kalmamak için girdim yakında çıkmayı düşünüyorum, biz deli gibi ürün satıyoruz ama sattığım 1 ürünün yarı fiyatı kadar maaşı zor alıyoruz :)

0|0
    0|0
  • bırak ya ne kariyeriyeri...

sen hiç tezgahtarlıktan başlayıp, müdür olanı gördün düydün mü ?

(olmayacağından değil, sistem öyle yürüyor ki, sürekli itaat etmezsen bırak yükselmeyi, yeni bir iş aramaya başlarsın)))

1|0
    0|0
  • Bu ay 400 lira sodexo haric primle 2460 Lira maaş aldığım şirkettir ADİDAS.
    Eğer para kazanmak istiyorsan iş yapan bir mağazasında olursan iyi ekmek yersin.
    Sigortamı sorguladığımda aylık gelirim 2900 Lira gösteriyor ve bu ücret üzerinden yatmış.

0|0
    0|0
  • adidas ceosu bile olabilirsin

0|0
    0|0
  • orada çalışırken iş aramaya devam et bence mağazacılıkta ne kadar yükselirsen yüksel pek bişey olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • orya başla bi taraftan da iş koştur boşta durmaktan iyidir.. yükselme şansın die bişey yok gerekli pozisyona adam alıolar sonrası için bişe yapmıolar

0|0
    0|0
  • Ülkemizin acı tablosu işte.

Soruya gelince git başla arkadaşım iyi kötü bir yerlerden başlamak gerekiyor yükselme de zamanla olur bence.

0|0
    0|0
  • reebok satın aldı adidas oraya girebilirsen orda mağaza sorumlusu yönetici olabilirisin adidas yamyam çok orda sıkıntı çekersin gibi geliyor ama hayırlısı olsun hakkında

0|0
    0|0
  • bankaları dene garanti her dönem eleman alıyor mesela akbank da öyle

0|0
    0|0
  • ayın elemanı sıfatından öteye geçemezsin olsa olsa kasaya koyarlar en fazla fatura kesersin

0|0
    0|0
  • İşini severek yaptıktan sonra her türlü yükselirsin ...

0|0
    0|0
  • mağaza sorumlusu gibi bişey olabilirsin en fazla.hangi şubeye verdiler?benim arkadaşım var orada

0|0
    0|0
  • Ağlasam mı gülsem mi bilemedim :/

0|0
    0|0
  • Maalesef.Ama biryerlerden de başlangıç yapmak zorundasın.Azmini kaybetme.

0|0
    0|0
  • Yapacağın ise bakar

0|0
    0|0
  • satış elemanlığından öeye gidemezsin.

0|0
    0|0
  • Hiç bi şey olmazsa ayakkabılar beleşe gelir bea :/

0|0
    0|0
  • 1. kattan 2.kata yükselebilirsin

0|0
    0|0
  • en fazla mağaza sorumlusu olursun

0|0
    0|0
  • satış işinden uzak dur derim

0|0
    0|0
    • kariyer.net i takip et

• yıllardrzaten kariyer.net secretcv yenibiriş monster com bunların tekipçisiyim küçük iş yerleri gazeteye sanırım ilan verıo.

• Adidas franchising usulü çalışan bi' marka. Yükselip yükselmemen tamamen mağaza müdürünün insiyatifinde yani. Hangi mağaza?

0|0
    0|1
    • daha belli dil ayrıntısını yarın merkezine gittiğimde konuşcam. daha ön görüşme zaten bu

Kızlar Ne Diyor 4

• @ceren86 merhaba sana özel olarak birşey sormak istiyorum bir konuda takip isteğini kabul eder misin rica etsem

0|0
    0|0
  • Çalışırsan her şeyi başarırsın neden olmasın.Benim kardeşim son iki yaz mağazalarda çalıştı inanki teklif aldı okulu bırak gel burda çalış seni yönetici yapalım dediler.Bu bir yerde olmadı ama değişik bir kaç mağazada oldu.Sen kendini ıspat edersen olursun..

0|0
    0|0
  • satış danışmanlığından bi yere yükselemezsin belki 6 sene sonra yöntci asistanı flan olursun bölüm ne

0|0
    0|0
  • ne kadar yükselebilirsinki :/ çok acil paraya ihtiyacın yoksa biraz daha iş ara bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...