Nişanlınız tecavüze uğrasa ne yapardınız?

6 ay önce kuzenim tarafından tecavüze uğramıştım olayın detaylarını anlatmak istemiyorum çünkü hatırlamak istemiyorum :( ama nişanlım olaydan sonraki halime gözleriyle şahit olmuştu beni terketti yalvardım ama dinlemedi bununla yaşayamayacağını söyledi ve çekip gitti çok kez ölmek istedim ama hep biri engel oldu ailemi bir kazada kaybettim amcamlarla yaşıyordum bahsettiğim şerefsizde amcamın oğluydu sonra yanalrından ayrılıp kendime bir hayat kurdum olayın iğrençliğini hala üstümden atamadım hala sorunlarım var herşeyden korkuyorum ama yinede hayatımı düzeltmeye çalışıyorum okuluma devam ediyorum bir mağazada çalışıyorum birşeyleri düzene sokmaya çalışıyorum tek başıma mücadele veriyorum derken dün gece kapı çaldı ve karşımda beni bırakan nişanlımı gördüm konuşmak istedi kapıyı suratına çarptım bütün olayı tekrar yaşadım sanki saatlerce ağladım kendime gelemedim sürekli aradı mesajlar attı en sonunda açtım bana çok pişman olduğunu bensiz yapamadığını beni çok sevdiğini söyledi ağladı yalvardı senin suçun yok sen tertemizsin dedi dön diye yalvardı içim bir tuhaf oldu ona çok kızgınım ama bende hala seviyorum ne yapmalıyım kafam çok karışık güvenemiyorum sizce beni terketmesi doğrumuydu ama inanın benim suçum yoktu kurtulmak için herşeyi yaptım ama olmadı gücüm yetmedi öldür beni diye yalvardım yapmadı şimdi nasıl geri dönüyor ne yapıcam ben yardım edin :(

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• öyle kuzenin de ve öyle sevgilininde vicdanının ta a... koyayım!

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• 1. Polisi ara

2. Hamileyim de

3. Akrabalarının görebileceği bir yere çıkıp atlayacağım diye söylemlerde bulun

4. Polis geldiğinde işi daha da ciddiyete bindir

5. Atlarmış gibi yapıp kendini geriye fırlat.

6. Operasyon tamamlandı. Artık doğuracağın çocuğa devlet bakacaktır ve senin yol, su ve sigortanı devlet karşılayacaktır.

Şaka bir yana, psikolog ile görüşüp bu kötü anılarını ona anlatarak sana çözüm yolu bulabilir. Belki hap falan verebilir ama unutturabilir. Fakat kaldığın evdeki çocuk bunu yaptıysa ilerisini pek düşünemiyorum. Üniversiteyi şehir dışında bir yerde kazanıp, hayatını orada devam ettirmelisin. Kaldığın yer iyi yer değil.

0|0
    2|0
  • dön bence her erkek kabul etmeyebilir herşeyinle kabulleniyo seni daha ne istiyosun kızgınlıkla çekip gitmiştir sakin kafayla düşününce doğru yolu buldu muhtemelen birbirinize ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorum.geçmiş olsun bu arada

0|0
    1|0
  • seni terk eden nişanlın hatasını anlamış ve sana geri dönmüş hiç dönmeye bilirdi de

Allah yardımcın olsun en doğru kararı sen verirsin

biz dış kapının dış mandalıyız iyi düşünü kararını ver...

0|0
    1|0
  • allah yardımcın olsun kesinlikle beni dinlemeni istiyorum. tek başına yeni bir hayata başlaman çok güzel bir mücadele içinde olman .ben şunu yapardım die bir sunum yapmayacagım sana ama bende başımdan geçen bazı olaylardan sonra yepyeni bir yere taşınıp yepyeni bir hayat ve yepyeni dostluklar kurdum.

nişanlına gelince belki acımasızca olacak ama kesinlikle afetme taviz bile verme gerekirse evini numarana değiştir. onunla oldugun her süre içinde o inlarlala her iletişime geçtiginde bu olayın verdiği acı içinde kanamaya sebeb olacaktır.

emin olki seni gerçekten sevecek seni bu halinle kabullencek gerçek bir adam karşına çıkacak ve bu yaralarını saracaktır. herşeyini sıfırla herkezden uzaklaş yeni bir dünya kur evet üzülecegin sıkıntısını çekecegin başka şeyler olacak ama bundan önemli daha ne olabilirki

0|0
    0|0
  • diziler toplumu çok derinden etkiliyor.böyle dizilerin yayınlanmasına karşıyım

0|1
    1|0
  • Durumun çok zor ancak sana geçmiş olsun dileyebiliyorum. Umarım herşey istediğin gibi olur.

0|0
    0|0
  • Dönsen bile onu her gördüğünde o anlar,o günler ve seni yüzüstü bıraktığı günler gelecek aklına mutsuz olacaksın.Yeni bir hayata adım atmışsın tüm geçmişini arkanda bırakarak öylede devam etmelisin ama hiç birşey benim yazdığım kadar kolay değil,herşeyin en iyisini sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • öncelikle Allah yardım etsin bir erkek olarak okurken insan sinirleniyor böyle hemcinslerin olduğu için nişanlında tam kusura bakma adamlık yapıp seni koruması lazımdı demekki şunu öğreniş oldun sana çok değer vermiyormuş baştan gitmesi iyi bu yüzden yarı yolda bırakmasından iyi düşün gözden geçir

0|0
    0|0
  • Ciddi yazıyorum. Sevgilimin yanında olurdum, destek olurdum. O tecavüz eden şahsa da cehennem azabı yaşatırdım. Yemin ediyordum yapardım bunu.

0|0
    0|0
  • Insana denk gelmemısın..Üzüldüm durumuna sevgılının senı gormesı ve terketmrsı herkesın yapabıleceği bır durum.Bence affet

0|0
    0|0
  • ben bu dünyanın ta amkoyayim yapabileceğin en güzel şey yeni tanışacağın kişiye dul olduğunu söylemek .

0|0
    0|0
  • terk ederdim.namus en önemli şeydir.

0|0
    5|1
    • ben namussuz değilim .

• geri ya o namus dediğin şey bacakarasında olmuoooo kız kendini satmamış mal

• doğru konuş kevaşe.bacakların arasında oluyor.ne diye bana yazıyorsun ki bana bişey ispatlamak zorunda değilsin bu düşüncem toz ol şimdi

Kızlar Ne Diyor 8

• güçlüsün. yapan o.. çocuğu zaten ona hiç bişey diyemiyorum nişanlında o an yanında olmalıydı evet ama kafası karışık senin gibiydi yani bilemiyorum o an yanlış karar vermiş olabilir affedilirmi bilmiyorum ya snin psikolojin sonuçta ben ne yapardım bunu bile kestiremiyorum. allah hepsinin belasını versin.

1|0
    0|1
    • o kadar kötü şeyler yaşadım ki anlatamam bile bunları ama o bana sırt çevirdi ben abim rahat uyusun diye direndim hani düşene 1 tekme daha vururlar derler ya etrafımda bir sürü aç kurt vardı hepsine direndim şimdi bazı şeyleri yoluna sokmuşken onun dönmesi pekte bir şey ifade etmiyor aslında bana o acıları yaşarken yanımda olmalıydı cevaplarda da gördüğün gibi işte yapan sütten çıkmış ak kaşık oluyor ben namussuz ne diyim Allahından bulsunlar

• kendine gelebildin mi diye sorsana işkenceler içinde tecavüze uğruyorum destek alabilmek için nişanlıma koşuyorum teselli olacağımı sanıyorum bir tekmede ondan yiyorum o an neler hissettiğimi anlatamam bile bin kere öldüm

• doğru haklısın kesinlikle haklısın ne diyebilirim ki

• Nişanlınla bunu adam gibi inc eince konuşmalısın konuşmalısınki tek bir soru işareti kafada kalıpta ilerde karşınıza engel çıkmasın.

Nişanlının tutumu yanlış desemde bi insan böyle bir durumda ne yapar ne eder anca ustunden atar.

Gerçekten pişman mı? bunu anla.Seni kullanmak mı nieti? Asla taviz verme.

Sende gerçekten mecbur olduğun içni değil. Pişman ise güveniyorsa ve seviyorsan şans ver.

Ayrıca kuzenin şerefsizini polise ihbar debilirisn herşeyi en baştan anlatarak.

Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • tecavüze uğramış kızın benim nazarımda bakire kızdan farkı yoktur.nişanlın da geç de olsa bunu anlamış onun için de kolay bi durum değil o sebeple affet derim

1|0
    0|0
    • ya hep yüzüme vurursa

• ben kirlenmediğimi biliyorum ama malesef hala zarı namus sanan insanlar var görüldüğü gibi ne diyimki zihniyetlerine tüküreyim herkesten iğreniyorum ya herkesten hepsini Allaha havale ediyorum

• zar diyo sivri zekanın biri bide engellemiş te allahım.seni insan diye siteye üye yapmak hata.insan değil onlar güzelim değil üzme tatlı canını

• İnsanlar bazı olaylar karşısında ne yapacağını bilemez, korkar. Nişanlında bunu yaşamış. ne yapacağını bilememiş ve belki de sakin sağlıklı düşünememiş. Biraz zaman geçmesi böyle durumlarda olması gerekenç. Yani nişanlının yaptığı çok da abes değil. Yinede hemen sans vermek yerine konuş. Bir daha böyle bir şey yapmasına fırsat verme.Pişman olmuş gerçekten, senin elinde değil bu olanlar. O Da sakin düşününce anlamış. Seviyorsan üzme kendini, mutlu olmak hakkın. Biraz naz yap sonra konuşun

0|0
    0|1
  • nişanlınla biraz görüş ciddiyse seviyorsa cidden devam et. değilse zaten etme. Allah yardımcın olsun kardeşim...

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

Nişanlın için kolay bir durum değil ama senı bır anda terketmesi, ne bileyim etik bulmadım.

0|0
    0|0
  • bukadar sey basina geldi ve halen ayaktasin..cok guclusun masallah..

Nisanlinin demekki zamana ihtiyaci vardi..uzerindeki shocku atip tekrar sana dondu..bence madem seviyorsun bi sans daha vermelisin..

0|0
    0|0
  • seni terk etmesi asla doğru brsey değildi fakat ilk tepkisi için cokda anormal bi durum değil sonucta hatasını anlamış sana dönmüş bir şans daha ver bence belki o zman senin içinde hersey yoluna girecek . ama dikkatli ol genede.

0|0
    0|0
Yükleniyor...