Manchester United'ı en son ne zaman 11 kişi defans yaparken gördünüz?

tabi ki bu akşam ki maçta bence galatasaray oldukça iydi çıkarız biz bu guruptan

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• M.United evinde oynadığı son 56 şampiyonlar ligi maçında sadece 2 kere yenildi.Evinde en son yenen takım ise BEŞİKTAŞ

bu arada guzel oynadilar, keske yenseydik,. daha guzel olacakti.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tebrikler Fenerbahçe!

0|0
    0|5
    • hah o maçta 3-4kişi astı resmen paf takımıydı.aşağlamıyorum yanlış anlama

• Edit: Gsliyim.

Manunun kazanmasına fb daha çok sevindi onu kasttettim Anlamadna dinlemeden,eksilediniz :(

• iyi maçtı sadece biraz rakibi abarttık bence.gruptan çıkarız

0|0
    0|0
  • Ne kadar kazanamasada 1-0 mağlubiyette iyiydi. Ben 3-0 bekliyordum. Bence gayet güzel oynadı.

0|0
    0|0
    • ben mi heyecan yaptım acaba :D

• ben yazdıgımda bir heyecan göremedim maçı izlediğim yerde bıraktıgımı düşünüyordum :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Manu gecen sene ş.liginde ve uefada evinde tek maç kazandı ve o a otelul galati takımına karşı.Geçen sene gruplardan dahi çıkamadılar.Basel maçında beraberliği zor kurtarmışlardı.Yani Manu bunu son yıllarda hep yapıyor.

0|0
    0|0
  • futbola helal olsun aslanlarım benim hiç üzülmedim su grupta 15 puan bıle alabılırız potansiyel test edıldı onaylandı ama mınumum 12 puan alacagız yaz bunu bır kenara sakla bu cevabı kardesım...AVRUPA DENİNCE GALATASARAY ÇINLANIR KULAKLARDA NOKTA...

3|2
    0|1
  • Burak kendini atıp penaltı yaptırmadığı için yenildi Gs.

Gs kim Manchester'ı deplasmanda yenmek kim.

Her takım Bjk mi?

0|2
    2|6
  • geçen seneki şl maçlarını izle istersen. Eski united yok

0|0
    0|0
  • fizik gücümüz biraz iyi olsa kanatlardan destek alsaydık iyi olurdu ama çok kontra yedik defansımız süperdi hakan balta kıçını kaldıramadı o adam hala neden bizde anlamıyorm fena değildik ama taraftarımız süperdi

0|1
    0|0
  • :( yürekten kutluyorum ama o top kaleye girmemekte ısrar etti hele selçugun kafa vuruşu sanki mılatısla bırısı cekmiş gibi şans baska hıc bırsey degil bu sene sakatlıklar yuzunden takım da buyuk moral bozuklugu olacaktık ebue de gitti :(

0|0
    0|1
  • Nereniz iyiydi anlamadım iyi olsaydınız kazanırdınız yada berabera kalırdınız. Türkiyedeki gibi atla altı pasta al penaltıyı yapamadınız dimi çakallll

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ın 1-0 yendiği maçta

0|1
    0|1
  • de gea bizi bekliyormuş açılmak için :( tabi bi de direkler var

0|1
    0|0
  • hakem penaltı vermedı bıde

0|0
    0|0
  • 2 takımda birbirini gereksiz gözünde büyütmüş.

0|0
    0|0
  • hakem abileri sağolsun bide galatasarayım atsaydı pozisyonları sir ferguson herhalde emekli olurdu

0|0
    0|1
  • Anlamadığım bir nokta var, çok direkten döndü çok pozisyona girdik ama bi' türlü atamadık diyenler var. Ulan adamların kaç tane mutlak golü kaçtı bi kendinizle kıyaslayın, bence halinize şükredin onların hepsi kaleye gireydi 10-0 yenilmiştiniz ak.

0|0
    0|1
    • ayrı maçlar izledik heralde 2 net penaltıyı hakem vermedi bugün ingiliz gazetesi sunu okudum ingiliz forumları okudum unitedlı taraftarlar hakem 1 galatasaray 0 yazmışlar oltraford da heralde pozisyon vericez dünyanın en büyük 3. takımıyla oynuyorsun

• :D 2 net penaltı diyorsunda onlar penaltı pozisyonu değil linki aç izle tekrar tekrar. Adamlar penaltı kaçırdı, ek olarak onlarında bi' tane daha net penaltı pozisyonu verilmedi ek olarak kaleciye karşı karşıya bi çok kez kaldılar, bi çok pozisyon yakaladılar sizin kiler öyle böyle işte. Dünyanın en büyük 3. takımı manu değil, eskidendi o adamım artık uzun zamandır adam gibi transfer yapamaz duruma geldi manu. batıyor.

Yükleniyor...