M.Unıted-Galatasaray maçını yorumlayalım mı?

-Bu akşam Galatasaray'ı nasıl buldunuz?

-Bireysel performanslara bakacak olursak öne çıkan futbolcu kimdi?

-Oynanan futbol ile ortaya çıkan sonuç arasında tutarlılık var mı?

-Takım ileriye yönelik umut verdi mi?

-Genel olarak bu maç sizi tatmin etti mi?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray gayet cesur oynadı yeterince pozisyona da girdi taraftarı memnun olmalı bence. İki takım arasında liglerinin yapısından kaynaklanan hızlı düşünme ve çabuk oynama farkı vardı bu da sonucu belirledi. Fatih terimi her ne kadar antipatik bulsam da hakkını teslim etmek lazım semih kaya gibi bi stoper kazandırdı bu ülkeye gerçekten çok iyi

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ebue şaşırttı

Semih her zamanki soğukkanlılığı

Hamit Avrupa maçlarında daha sağlıklı oynuyor.

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın gereksizliğini birkez daha anladığım maçtır,ayrıca neden Umut'u çıkarttı onu anlamadım.Burak'ı çıkarıp yerine Elmander'i sokması lazımdı.Hakem 2penaltımızı yedi.Sadece Dany'yi çok iyi buldum bu maçta.Ama bunun rövanşıda var..

0|0
    0|0
    • Umut Bulut sakatlandı çıkmak zorunda kaldı...

• İzleyememeişsin.Umut sakatlandı oynayama çalıştı ama devam edemedi.

• 30 sn yedemi ne Umut düşürüldü hakem penaltımızı vermedi orda sakatlandı Umut.

Erkekler Ne Diyor 20

• semih hamit eboue elmander bence iyidiler orta saha ve defans ta takım savunmasıda kötüydük hücumda iisayılırz

0|1
    0|0
  • maçın hakkı beraberlikti

0|1
    0|0
  • bence alanlara göre değerlendirisek söyle olur..

defans da dany ve semih ikiside süperdi..

ortasahada selçuk ve amrabat (melo da güzel oynadı bence hata yaptı ama gununde değildi sanki )

forvet te keşke birşey diyemiyecem çok pozisyon harcadık ve kafa toplarını nerdeyse hiç alamadık..

taktiksel olarak mı yoksa yapamadıkları için mi hiç kanatlardan inmedik.. kanatları daha çok kullansaydık bence güzel sonuçlar elde edebilirdik.. ama ne olursa olsun 3 top direkten döndü ve burak ve emre nin yakaladığı pozisyon harcanmaması gereken bi pozisyondu.. hakem umuta yapılan harakete penaltı vermelıydı ve 2. penaltı kararı da tamamen yanlış dı... ben takım olarak iyi oldugumuzu düşünüyorum sonucta manchester a karşı oynadık adamların ş.ligi tecrübesi bizden daha fazla ama arenada yeneriz böyle oynarsak.. heralde şans bu kez bizden taraf olur.

1|0
    0|0
  • çok güzel oynadık direkten dönenler sadece gol olsaydı 3 tane atartık muslera danny simıh hamit ebue harikaydı selcuk melo hakan oynayamadı ben artık kararımı verdım hamıt super lıg futbolcusu degıl mıllı mac ve sampıyonlar lıgı macı adamı

0|1
    0|1
  • oynayan oyunculara baktığınızda zaten bir çoğu şampiyonlar liginde ilk defa neredeyse oynuyorlar ve karşıda ki takım normal lig takımı değil.Oynanan oyun gayet iyiydi lig maçı gibi kolay bir maç bekleyemezsiniz.kıyaslama yaparken bakmak lazım kimlere karşı oynadığına. yenmekte var yenilmekte...Helal olsun sana GALATASARAY

0|1
    0|2
  • Takım bu gruptan çıkacağına dair umut verdi.

0|0
    0|0
  • Manu gs'yi t'ye almadı ona ragmen 5-6 tane altı pastan gol kaçırdılar laubali olmasa rahat fark yaparlardı...

0|3
    0|4
    • Laubalı mi? her gol pozisyonunda neredeyse kalecileriyle geleceklerdi defans sahalarına.

• sen bi İngiliz gazetelerini de bi oku nasıl izliyosun maçı adamlar bile kabul etmiş Gsnin daha rahat ve iyi oynadığını hatta en az bir penaltısının verilmediğini bile kabullenmişler.ayrıca tiye nasıl almamışlar adamlar en güçlü kadrosunu sürdü sahaya tam tersine çok tiye aldılar.

• maçı nerenle izledin sen yaa :-)

• Superdi takim

0|1
    0|0
  • anıll arkadaş yazmış bizim çocuklar gereksiz heyecan yaptılar ve ortada gerçekten mental olarak fark var oyun zekası farklı birşey saniyede düşünme becerisi ister ama gördük ki galatasaray fizik ve oyun anlamında şu an Türkiyenin en iyisi ve bu gurubtan rahat çıkar ama cluju hiç hafife almamak lazım

0|1
    0|0
  • İyiydik baya iyiydik hakan baltaya rağmen.pozisyonumuzda coktu ben beğendim üst seviyenin takımıyız

0|1
    0|1
  • Çoğu uefa avrupa ligi bu gruptan daha zordu. Takım yok

0|0
    0|0
  • man united > gsöncelikle bunun farkına varalım.Ama gs maçı 1 0 bitirerek bence iyi bir başarı elde etti

0|0
    0|0
  • Kötü buldum. Bireysel olarak hiç birini beğenmedim muslera hariç. Tutarlılık yok. Umut vermedi. Direkden dönen pozisyonlara aldanmayın. Tatmin etmedi

0|1
    0|1
  • Kardeş galatasarayda burak yılmaz gibi topcu olursa bir b... olmaz. Trabzonda her top adama geliyor 20 şutta elbet 1 tane golü her adam atar.Melo berbattı.Diğerlerine helal olsun.Gruptan 2.ci cook cook rahat cıkarız.

0|0
    0|0
  • çok kotu değıl

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar tamam herşey güzel hoş ama Galatasaray defansı acayip açıklar verdi ya dün akşam

0|0
    0|0
  • MANCHESTER NASI KOYDU AMA

0|0
    0|0
  • gs iyi oynadı gruptan çıkar bence

0|0
    0|0
  • yenilgi degildi macın hakkı

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmemde gol olunca burada kahvedeki adamlar GOOL! diye bağırdı. Bunu unutmam ben.

0|1
    1|4
Yükleniyor...