Vücut geliştirme sporundan anlayanlar bakabilir mi?

merhabalar.
yazımı sonuna kadar okuyup cevap verirseniz sevinirim.
kilşe olacak ama, spor salonu mu, ev mi?
yaklaşık bir yıldır spor salonuna gidiyorum. fazla abartılı bir vücut değildi amacım. plaj vücudu olsun yeterli demiştim. şu an plaj vücuduna sahibim. spor salonuna devam ediyordum 1 hafta öncesine kadar. ve bıraktım. salondaki ter kokusundan, saçma sapan bağıranlardan usandım. tamam ağır giriyosun ama ağzını kapat be kardeşim bizde çalışıyoruz salonda. herneyse sırf ter kokusu yüzünden salona gitmiyorum. 1 haftadırda antreman yapmıyorum.

sizce spor salonuna devam mı edeyim? yoksa evde mi devam edeyim? dediğim gibi amacım abartılı vücut değil.
evde kondisyon bisikleti, pilates bandı (sert) ve spora başlamadan önce heves edip aldığım 2*3 kg dambıl var.
evde yapmaya karar kılarsam bana ne almamı önerirsiniz? kısacası tavsiyelerinizi alayım.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda hocalar eşliğinde devam et kardeşim evde plansız yaparsan olmayabilir en azından hocalardan bir kaç bir şey öğrenirsin ilerde o teknikleri evde yaparsın.

0|0
    0|0
    • 1 yıl içerisinde zaten tüm gerekli egzersizleri öğrendim. bölgesel çalışıcam zaten evde

• hayır internetten araştırdım insanlara yardımcı olmayı seviyorum eğer bulursan bana haber verirsen sevinirim 24 saat geçince EİG verirsen daha çok sevinirim :D

• eyvallah kardeşim ^^ :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• 2-3 kg ile evde 10 sene çalışsanda mevcut vücudunda eksilme olur az kafanı kullan kasları yorman şart

0|1
    0|0
  • Bir yerden sonra salon şart arkadaş.

0|0
    0|0
  • 2-3kg dambıl pek işine yaramaz. antreman saatlerini değiştirsen kalabalık olmayan saatlerde gitsen daha iyi olmaz mı? çünkü salonda yapılan antremanı hiç bişekilde karşılamaz evdeki antreman.

0|0
    0|0
  • 2 senedir sopr yapiyorum abartili vucut terimini cozemedim 😄

0|0
    0|0
  • Sadece 1 tane mi salon var sizin orda başka yere git

0|0
    0|0
  • salona git mutlaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...