Bayanların ve erkeklerin ağzına yakışmayan kelimeler neler?

Bayanların ve erkeklerin ağzına yakışmayan kelimeler neler? Ben lan, hacı, çakal, oğlum kelimelerini özellikle bayanların kullanmasını çok itici buluyorum. Sizce hangi kelimeler daha itici?

• Lan
    24% (5)25% (2)24% (7)Oy Ver
  • Oğlum/kızım
    14% (3)25% (2)17% (5)Oy Ver
  • Hacı
    43% (9)25% (2)38% (11)Oy Ver
  • Çakal
    14% (3)0% (0)10% (3)Oy Ver
  • Diğer
    5% (1)25% (2)11% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• erkekler : karı,lan kız,apaçi,hacı

kızlar : koçum,hacı,lan,indiragandici (recep ivedikten hatırladım :) )

BENCE KIZLARA:Çakal lafı yakışıyor :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• vallahi bir kızın selamun aleyküm demesi bana her zaman itici gelmiştir ... her ne kadar allahın selamıda olsa erkeklerin agızına daha fazla yakışıyor bayanlarda çok itici duruyor ... ayrıca kızların birbirlerine oğlum demesini çok sempatik buluyorum ...

1|0
    0|0
    • Toplu bir yere girince demek zorunda..

• ne alakası var zorundalıkla ... toplu bir yere girince erkek bile selamun aleykum demezlerki her seferinde kadınlara ne oluyor ...

• bn dha oğlum diyenine rastladım,çok tepki göstermiştim,dillerinden düşürdüler herhald :)) çok abes kaçıyo hakkaten,kızların kendi aralarında oğlum diye hitap etmeleri,bide bebeyim şekerim , deyip çok yumuşamalarıda hoşma gitmiyo...bunun ortası yok mu yha :D

1|0
    0|0
  • Oğlum, lan, hafız, moruk, zibil,tırt,hırt,d*mbük, Kızların ağzından duyduğum kelimelerden aklıma gelenler:) yani güzel bir bayandan böyle kelimeler duymak insanı itici gelmesinden çok utandırıyor.Var sürekli böyle takılan tipler,güzeller ama eğitim yok işte

0|0
    0|0
  • ..rrak

2|1
    1|0
  • Özellikle kızların birbirlerine abi demelerini anlamıyorum. Biz abla demiyoruz ki bu abi deme alışkanlığı nerden geliyor anlamıyorum.

1|0
    0|0
    • abi kelimesinin tarihçesi harbiden araştırılmalı. gerçekten abi anlamında kullanılmadığı düşünüyorum artık esas anlamından çıkıp kendi başına bir hitap kelimesi oldu sanki. benim de ağzıma yapışık, ve tamamen anlamı dışında kullanıyorum otomatik olmuş yani. cümle tamamlayıcı gibi.

• seçeneklerin hepsi.. bayan dendiğinde aklıma kibar birisi gelir. bide yapamayacakları şekilde küfrederler ya ona çok deli oluyorum

0|0
    0|0
  • kufur ve bebeksi/cocuksu konusmalar, kroca cumleler...

1|0
    1|0
  • C: Hacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bence bir bayanın ağzına en çok sigara yakışmaz

1|0
    0|0
  • Bayanlara lan ve oğlum kelimesi hiç yakışmıyor.Erkeklerede çakal lan kızım kelimeleri.

0|0
    0|0
  • Lan çok yakışıyor ikisine de.

0|0
    1|0
  • anketteki şıkların hepsi ve bir de her lafın sonunda abi kelimesi gıcık oluyorum :-=

0|0
    0|0
  • cakal kelimesini hic kullanmam, haciyi arada bir cok az, diger ikisini biraz fazla kullanirim. iticiyimdir son derece, bulmana gerek yok (:

0|0
    0|0
  • Seçeneklerin hepsi hoş olmayan sözler..Bence kızlar kadar erkekler de dikkat etmeli.

0|0
    0|0
  • Oğlum/kızım...

0|0
    0|0
  • medeniyyetden kenar kobud sozler soyus soymek kim etikaya zidd sozlerr

0|0
    0|0
  • C şıkkı dedim. Oğlum falan ne öyle yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Çakal ve Lan çok itici.

0|0
    0|0
  • argo olan herşey

0|0
    0|0
  • Oğlum/kızım

0|0
    0|0
  • erkeklerin hacı diye konuşmasına var ya illet olurum. edeb adab kuralları tek bir cins için geçerli değildir. erkeklerinde ağzını toplaması gerekir. erkekler küfür ettiklerinde güçlü ve havalı gözüktüklerini zannediyorlar, gerçekten komik ve acınası bir durum bu.

0|0
    0|0
    • Nişanlım bana aradığında haci naber diyor:)düşün nekadar sinir oluyorum:)

• evet hakkaten gıcıkmış. bir de sinir olduğunu anlayınca inadına söylerler:)))

• :)evet bikerede oğlum demişti,bende geçen annemmm öyle deme dedim:)))artık söylemiyor:)

Yükleniyor...