Body, fitness , vücut geliştirmeden anlayanlar lütfen bir bakın herkese (+1) ?

Göğüs kası , sixpack ve kol kası için evde aletsiz en etkili yapabileceğim antremanlar nelerdir? antreman dışında ne etkili olur? boy uzamasına olumsuz etkisi olurmu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de karın kası istiyom ben ne yapiyim. s. s

0|1
    0|0
    • p4p youtube kanalını izle level 1 den başla :) yaparsın kesin benm olduydu 2-3 ayda

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde aletsiz en fazla karın olur oda mutfakta olur zaten göğüs kol için salon şart şınavla falan olmaz o iş yani bunlar hipertrofi isteyen kas grupları zorlaman gerek gelişmesi için

0|1
    0|0
    • yani ben öyle süper bişi olmak istemiyom hepsi belirgin olsun yeter

• Tamam yine salon şart yani lap diye olucak bişey değil bu 8 aydır yapıyorum aşşağı yukarı bu işi aralıksız 37 cm kola 110 cm göğüse anca ulaştım halada istediğimi alamadım karın kası desen yok bende sen yaparsın zayıfsan eğer ama kol göğüs çok zorlamak isteyen kas grupları hele ki göğüs

• tm saol dediğin gibi zayıfım karın kası yapmıştım

• telefonun androidse google playda çok uygulama var indir orda gösteriyorlar. Evde hiç yapmadım o yüzden yardımcı olamicam. Amabol bol mekik çekersen boyun uzar

0|1
    0|0
  • Gir youtubea Savaş cebeci yi takip etmeye başla kardeşim.

0|1
    0|0
  • başlangıç seviyesindemi

0|1
    0|0
    • Şınavla başla 12 tekrarla 4Set çalışabilene kadar geliştir hafif geldiğinde vücut ağırlığın yaramaz. Sırt çantasına ağırlık koy devam et bu sisteme ağırlığı arttırarak. barfix demiri al kilolu değilsen barfix çekebilirsin.

• tamam teşekkür ederim

• hiç bir şekilde boya etki etmez vücut geliştirme antremanları artık anlayın bunu ya. göğüs kası için yüksek-alçak-düz şınav hareketleri yapabilirsin. kollar içinde arka kol çalışabilirsin veya dambılla çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • gelişirsin baya

0|0
    0|0
Yükleniyor...