Fitness'a gitmeyi düşünüyorum ama kararsızım?

Geçen yaz gittim 1 Aylığına yazdırdım ama 2 hafta gidebildim biraz uzaktı ama sıcak olduğu için gidemedim şimdi gitsem mi gitmesem mi düşünüyorum. Sizce ne yapıyım Boy 1 80 omuzlarım felan geniş her yerimde kas var görünüşe bakmayın o fotoda çok kötü çıkmışım değiştircem zaten bir ara neyse Kilom 59 zayıfım biliyorum ama kilo alamıyorum işte enerji yakılıyor vücutta bende bari Fitness a gideyim diyorum orda harcar kas yaparım diyorum tabi sizinde fikrinizi almak istedim.
Sizce ne yapmalıyım doğru mu gitmem şimdi başlayıp bir daha bırakmadan gidesim var. Önerileriniz benim için önemli onun için soruyorum...

• Git Bence Boş Durucağına Kas Yap Tarzın Farkın Olsun.
    A seç
  • Gitme Boş İş Kas Olcakta Ne Olacak.
    B seç
  • Şuraya Git... (Nereye Yoruma Yaz :D )
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fotomu değiştirdim boydan foto yok şu an :D Biraz sert bakıyorum kusuruma bakmayın artık

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• çok sıskasın git bence geliştir kendini tarzında da biraz değişiklik yap

0|1
    0|0
    • Emin misin sen fotoğrafa aldanıyorsun.

• bende senin gibiydim dostum morelini bozma yap sporunu ol aslan gibi kasıla kasıla gez sonra

• tamam eyvallah :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Spor iyidir yararı olur zararı olmaz.

0|1
    0|0
  • 1.80 boyunda 59 kg'sın ve heryerinde kas var, hımm.

0|0
    0|0
    • Kaslıyım evet. Öyle zayıf denecek adam değilim ha kilo olarak zayıfım ama gücüm kuvvetim yerinde ama ne bileyim şişmek istiyorum biraz genişlemek istiyorum yoksa zayıf ama kaslı olacam fitness a gitsem de :P

• gitmelisin faydası çok

0|1
    0|0
  • Gitme Boş İş Kas Olcakta Ne Olacak.

0|0
    0|0
  • Git Bence Boş Durucağına Kas Yap Tarzın Farkın Olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...