Sevgilinize kaçar mısınız?

babanız vermiyor sevgiliniz kaçalım dedi her şeyi bırakıp çantayı alıp çıkar gider misiniz?

Güncellemeler:
Benim abim kaçırdı komşumuz kaçtı köyde yine kaçan var buradca baya yaygın lokasyon: giresun. Bence hem güzel hemde kötü bir şey sevginin büyüklüğü büyük aileyi üzmek kötü.
ailenin en büyük onaylamama nedeni: maddiyat olduğunda düşünün

0|0
23|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Kaçırsın beni..

0|1
    1|0
  • Kaçarım tabee.

0|0
    0|0
  • neden vermiyor önce onu arastırrıım bir kusuru bişiyi varsa büyük hatası felan kaçmam ama cocugu sevmiyor diye vermek istemiyorsa kaçarım...

0|0
    1|0
  • Ailemi karşıma almam.

1|1
    1|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    1|0
  • kaçmam, çünkü aile rızası olmadan evlenenlerin evlilikleri sürmüyor çok örnek var bknz: ayşe özyılmazel :))))))) şaka tabi :D

0|0
    1|0
  • yok kacmam ailemin bunu hak ettigini düsünmüyorum babamin evinden telli duvakli o gururu yasamayi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Ailem onaylamıyordur demek ki.Ama ben kaçmam.Alırım valizimi dönerim anneme-babama ben gidiyorum sevdiğim adama der giderim :) kaçmak çok saçma ya.

0|0
    0|0
  • ben garanticiyimdir.

0|0
    1|0
  • Hayır kaçmam.

0|0
    0|0
  • Hayır yahu.

0|0
    0|0
  • Aslaa!

Ailemi ikna ederdim tabi sevdigim kisi yunan veya yahudi değilse. .ozaman isim biraz zor olur..

0|0
    1|1
  • kaçardım artık kaçmam

0|0
    1|0
  • saçma

0|0
    2|0
  • HAYIR ASLA

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • düşünmem bile, kaçarım

0|0
    1|0
  • Sanmıyor zaten evlenmek istemiyor bir gün biriyle evlenmek istesede o kişi ben olmam tahminim.

0|0
    1|0
  • Aşk her şeyi yaptırır kanımca...

0|0
    1|0
  • valla ben fantazilerimden biridir bu. o heyecanı ve belirsizliğin verdiği adrenalini yaşamak isterim. ama gerçekta başıma gelse yapabilir miyim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir, o baba adamsa onun kesin bir bildigi var ki vermiyor kizini.. Ama o kisi benim icin en hayirlisa zaten sonunda beni ona vericektir...

0|0
    0|0
  • Hayır gitmem

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...