Burak YILMAZ a emek hirsizi diyenler Kerim Frey e de diyebiliyor mu? Son dk deki pozisyonun pnaltiyla alakasi yok?

Hakem hatalari devam ediyor aklima hikmet hocam geldi ter bu ter Kocaeli-Bjk maci

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarına ahlak dersi veren Beşiktaşlılar önce kendilerine bir baksınlar. Oğuzhanın iftira atarak Meloyu nasıl attırdıgını,
    Velini birçok kez kendini yere atarak penaltı aldığını çok iyi biliyoruz. Bugunde Kerim kendini yere attı.

2|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Diyemezler cifte standartcilar

1|1
    0|1
  • Boşverin bunları, Burak Yılmaza laf atanların hepsinin kuyruk acısı geçmemiş hālā, bildiğin ADAMın başarısını çekemiyorlar.

1|1
    0|1
  • Komiksiniz. Kerime müdahale var koluyla. Emek hırsızı temassız uçuyor. Üçüncülüğü sindir bence tuhaf gözüküyorsun.

1|1
    1|2
  • Burak Yılmaz hırsızsa bunlar penaltı çetesi.

2|3
    1|1
    • Ya iste kimse gormuyor Burak ta algi gelisti anasini satim ama helal olsn her seye ragmen atiyor

• Hedef 1 milyon penalti duymadin mi

• Duydum tabi işte bunlar hep Fenerasyon..

• Burakı ortaya atarak komik duruma düşen şey oğlu şeyler emek hırsızı bizde bir tane varsa sizde onlarca var

0|1
    0|1
  • Yapma ya bildiğin penaltı, müdahele var. tam vuruşu yapcakken

0|2
    0|2
    • kıza bak ya :D

• Bu kadar oznel bisey degil nasil penalti ya resmen atti Bilic bize calsalar bende kabul etmem dedi

• Biliç ne dedi bilmiyorum. Kerim hemen attı kendini ama tam karşıya karşıyayken belli bir müdahele varsa penaltıdır.

• burak yılmaz emek hırsızı ama tescillenmiş

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bursaya kirmizi vermemis onun yerine penalti ve kirmizi vermis bahneye bak ama ben hakeme kiziyorum eyyam eyyam nereye kadar.

1|2
    0|0
  • Bunlar derler çünkü bunlara gelince hepsi şerefli gökhani yok kerimi

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz ile Kerim Frei i aynı cümlede kullanman bile başlı başına hata.
    Ayrıca daha dikkatli izle derim. Adam sağ koluyla vuruyor. Burak Yılmaz ı anlatmaya gerek yok zaten

1|1
    0|2
    • Burak a yapilan elestiriler cok acimasizca o yizden yazdim zamaninda Gokhan gonul Kur an carpsin el var dedi sonra cikti ozur diledi kimse konsmadi

• https://www.youtube.com/watch?v=vN2bmKtDc4o
      Ben Beşiktaş lı biri olarak haksız bir şekilde kazanıp şampiyon olmaktansa ömür boyu Şerefli 2. liklerine razıyım Beşiktaş ın. Rize maçında Beşiktaş oynayamadı mesela 9 kişi rize daha iyiydi. Beşiktaş da penaltı için kendini yere atacak adam yoktur diye düşünüyorum

• Burak Yılmaza Top 10 yaptilar kendini attiği pozisyonlardan. Kerim in pozisyonu ise tartişilir. Aralarinda dağlar kadar fark var.

0|1
    0|1
  • penaltı olmasa bile ki tartışılır, burak her maç her gün evde bile atıyo kendni karşılaştıramassın bile

0|1
    0|2
    • Son maclarda ben gormuyorum aksine penalti oldugi halde hakemler deki algi yuzunden calmadiklwri oldu

• bu dediğine tek tepkim şu zaaaaaaa xD kaç tane maç aldı sayayım mı sana

• Bnde zaaaaaaaaaaaaaaaaaa derim

• Kerimin pozisyonu penaltı değil diyemeyiz tartışmaya açık pozisyon. Eski hakemler bile ikiye bölündü. Emek hırsızlığı lakab8 bueaka ait kimse elinden alamaz

0|0
    0|0
  • Fernandaonun uşan tekmesi ne oluyo pembe kart mı kanks

0|0
    0|2
    • O kirmizi kart zaten ona lafimiz yok ama bu da penalti değil

• kardeşim o değilde fenerin penaltısı çok komik :)

0|1
    0|1
    • Onlara bisey demiyorum artik ama hepsine koyuyoruz Son Ayi Bukucu alayina koyuyor :D

• özeti şimdi izledimde öyle penaltı olmaz harbiden ama fernandao da kırmızı görmesi lazımmış

• Hatayi hatayla kapatmis

• Benim baskanimda her mac sonu aglasa aynisi olur

0|0
    0|0
  • Knk o pozisyon penaltı Ama ucuz bir penalti bu arada fenerbahceliyim atıp. Tutma yani

0|0
    0|1
  • demezler

0|0
    0|0
  • Pardon da adama omuz atmis o at gozlugunu cikarda bak bakalim penaltimi degilmi

0|0
    0|1
Yükleniyor...