Kapat

Böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Arkadaşlar arkadaşım bana bir cd'ye 60a yakın resmi kopyalayıp gönderecekti. Ama gönderdiği cd' de sadece bir şarkı vardı. Ona sorduğumda ben resimleri kopyaladım hatta cd'nın üzerine de resimler yazdım ve karıştırmadım asla cdyı diyor, resimleri kopyalamadan önce cd'de şarkı var mıydı dedim yoktu boştu diyor. Böyle birşey mümkün olabilir mi?

Güncellemeler:
Buarada şunu da belirteyim, o yüklenen şarkıya tıkladığımda 2010 tarihinde cd'ye yazılmış gözüküyor. Karıştırmış diyeceksiniz ama yüklediği resimler özel resimler o yüzden çok dikkat ettim karıştırmadım asla diyo..
Arkadaşlar cd'deki şarkıyı silmeye çalıştım ama silmedi, salt okunur silinemez dedi. Cd'ye resim kopyalamaya çalıştım, ''bu cd'deki dosyalar salt okunur, birşey kopyalayamaz veya taşıyamazsınız'' diye uyarı verdi. Bu da bir ipucu. Bu işi çözelim hep beraber !.!:!

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• CD'de fotoğraf yerine şarkı mı geldi sana yani?

0|0
    0|0
    • Aynen. Ve ben karıştırmadım cdleri, sadece fotograf yükledim diyor. Ben buna nasıl inanayım?

• Ama cd boştu dedi. Hadi müzigi görmedi diyelim, cd ye kopyaladım hatta klasör yaptım 3 tane dedi. :O

• CD karışması büyük olasılık gözüküyor o halde..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesin resimlerde sen güzel o çirkin çıkmıştır.Düşünsene feysbükte yayımlayacaksın resimleri bide taglıcan pühüüü rezilliğin bini bin para.

1|0
    0|0
  • bir bilgisayar mühendisi olarak mümkün değildir diyebilirim. zira cd yazılmadan önce dosyalar kullanıcı tarafından seçilir. rastgele bir dosya erişimi olması mümkün değildir.

0|0
    0|0
  • şarkı ne ile alakalı

0|0
    0|0
    • Gurbete merhaba diye bir şiir. ama öyle birşey görmedim de yapmadımda diyor

• Ama cdyı actıgında içi boşmuş, ben açtığımda ise şarkı var. O nasıl görmedi şarkıyı?

• benim başıma gelmişti yıllar önce:)) cd mi kaldı ya onu anlamadım zaten:))

• Karıştırmıştır, ya da sana asılıyor.

1|0
    0|0
  • Kıyamet alameti bunlar

0|1
    0|0
  • olabilir, virüs felan vardır

0|0
    0|0
  • Karıştırmış.

0|0
    0|0
    • Özel derken ne kadar? Nü ise kesin karıştırmıştır.

• Süper modlar gizli kullanıcıların kimliklerini görebiliyor mu?

• Hayır için rahat olsun kim olduğun hakkında en ufak bir bilgim bile yok :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...