Bir erkek neden böyle davranır, sevmiyor mudur?

erkek arkadasımla 5 yıldır beraberiz. Eskiden acaip ilgili benim için herseyi yapabilecek biriydi. Ama şimdi ilgisiz en ufak şeye kızıyor. Bi mesajıma yarım saat sonra cevap veriyor. Nitekim geçen netten tanıstıgı bırıyle konusmalarını yakaladım. Kız buna neler yaptıgını anlatıyor tum gun bunun cevap ve gunun benımle sonlanıcak. Sonra ugurlu geldın vs. Bi ton sulu laf. Sonra kız bulusmak istiyor bulusmayı reddediyor. Amacı ne anlamadım:s ayrılalım dedim yeminler etti bida olmayacak diye avea net şifresini verdi kime hangi numaraya hangi saatte mesaj attıgını gorebiliyorum oradan. Ancak yine de güvenemiyorum 5sene oldugu ıcın sılıp atamıyorum da. Arkadasların gazına geldim tiksindim o yüzden bulusmadım sonra diyor.o arkadaslarını tamamıyle hayatından cıkardı istemedigim için. Sizce ne yapmalıyım. Bi erkek neden böyle davranır sevmiyor mudur ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaw severde erkekler biraz aksiyonuda sever yani başka bir kız üzeridne kendini demeiş birnevi:...

0|0
    0|0
    • bari güzel bi kızda deneseymiş kendini. Herkese bakabilcek kapasitede biriyle deneme mi olurmus sacmalık. Amaç farklı diycem de niye bulusmuyor o zaman. Tam bi cıkmaz :D

• Gördüm görmem mi. Hatta kız bana affedersin ya 5 yıl sonuçta filan dedi pişkin pişkin. Trajıkomık :D

• oda işte artistlik yapmış kendince yani...biraz diline biber sür ama uzatma çok:-)

Erkekler Ne Diyor 5

• arada olur öyle şeyler

0|1
    0|0
  • Erkekler bir yandan cinsel çeşitlilik arzularını ifade ederken, diğer yandan düzenli eşlerinin kendilerine sadık kalasını isterler. Bu bir çifte standarttır.

0|0
    0|0
    • ne yani hep üzülecek miyiz böyle :/

• adam bıkmış bence...

sürekli ilgi bekleyen, biraz ilgisiz olunca somurtan kızlar bezdirdi artık

0|0
    0|0
    • sürekli ilgi isteyen biri hiç olmadım. Kıskanç bile değildim. İlgiye o alıstırdı? 2 dk gec mesaj atsam kavga eden karşıdaki bunalansa bendim. Birden kesince bozulmamak elde değil.

• yalnız ölücem öyle görünüyor böyleleri yüzünden :)

• sittir et beya, nasıl olsa elinde kalır dalın biri,

herkesin tuttuğu kendine dersin sende :D

• herşey kontrolün altındaysa neden hala güvensizlik var?

0|0
    0|0
    • acaba yeni bi hattı mı var falan filan işte. Paranoyaklıga dönüştü resmen...

• şu 2 3 ay boyunca görüşemedik. Tatil farklı yerler vs. Toplasan 1 2 kez gorustuk. Normalde görüşüyoruz tabi ama..

• o zaman haklı olabilirsin işte, insanlardan herşey beklenir

• Kizim ayril ondan basbaya seni aldatyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uzun sürdüğü için ilişki sıkılmış değişik bişi istiyor canı. bence inan bida. 5 seneni vermişsin neticede. az uz değil

0|0
    0|0
  • az değil 5 yıl. Ama etrafımdan duyduklarım gördüklerim yaşadıklarım bana şunu gösterdi erkekler sıkılabiliyo. hep aynı şeyler flan o yüzden değişiklik istiyolar böyle dengesizce şeyler yapıyolar. Umarım düzelir .

0|0
    0|0
    • sıkıldıysan ayrıl git diyorum ona da yok. Beni bırakma diyor sadece. Gururuma da yediremiyorum ki..

• şöyle bişey var. sen gidersen senden daha iyisini bulamıcak. 5 yıl sonuçta az değil. Alışkanlıkları var , olur böyle şeyler ama zor bi durum. iyi düşün karar ver

• Bi güven bakalım sonuçta vermiş şifresini falan ama yinede olayın peşini bırakma..

0|0
    0|0
    • istesem de bırakamıyorum ki.. Paranoyak oldum diyorum zaten..

• canım seni kandirmasina izin verme

beni misal olarak alabilirsin 7 yil cikdik alttan aldim hep ama aldatmasi olmadi nisanlandik bir mesajla birakdi beni

0|0
    0|0
    • :((( çok zor ya

• allah kimseye vermesin böyle bişi ya :(

• Çok uzatmayacaksın arkadaş,uzadıkça yaşanılan anıların sayısı sınırsızlaşıyor sonra baktığın her yerde onu görmekten unutmak imkansızlaşıyor.Geçmiş olsun.

Yükleniyor...