Yüzmeye başladım neler yapmam gerektiği konusunda biraz bilgi verirmisiniz?

yüzmeye başladım neler yapmam gerektiği konusunda biraz bilgi verirmisiniz? ne kadar sıklıkla gitsem iyi olur yemek düzeni nasıl olmalı vs.
ve mesela basketbol oynayan kişiler vs. idmanım vardı diyo ya yüzme de ne diyebilirim? yüzmem vardı derken biraz garip geldi bana ne biliyim aklınıza bişey falan geliyosa benimle paylaşırsanız sevinirim.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• dalmaya gittim diyebilirsin ama bu bir bayanda garip olabilir. Yemek düzeni yüzmeden yaklaaşık iki saat önce yemen daha iyi olur. Gitme sıklığı sana bağlı hergünde gidebilirsin haftada birde sana bağlı birşey. Yanlız sigara içiyorsan eğer sıkıntı olabilir.

0|0
    0|0
  • haftada 5 gün 1 er saat yüzerim havuza girmeden önce ısınıyorum terliyorum dus alıp esneedikdeen snra yüzüyorum

0|0
    0|0
  • yüzme bütün sporları nerdeyse kaplar çok güzel bir spor bende yapıyorum fakat ben hafta da 3-4 defa gidiyorum gitmeden bir kaç saat öncesine kadar yemek veya başka bişey yemiyorum cünkü nefesi kontrol önemlidir vücud dinç kalmalıdır

0|0
    0|0
  • antrenmanım var demelisin. şimdilik günaşırı şeklinde git mümkün lduğu kadar durmadan yüz ve bunu sürekli yap. yorulunca dinlen 1 daha sonra 1 daha günde bunu 1 saat yap

0|0
    0|0
  • Deniz simidi gibi hissediyor insan kendini:)

0|0
    0|0
  • Yuzmeden önce lahmacun yeme
    Bir gün ara vererek git

0|0
    0|0
  • Altı üstü yüzüyorsun ne abuk sabuk bir soru.

0|0
    0|0
  • Artik duba hayatina baslayabilirsin

0|0
    0|0
  • artık bogulmcksn:D

0|0
    0|0
  • aç karna yüz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemekten en az 1 saat sonra yüz. Aksi taktirde Allah korusun kalp krizine ya da başka hastalıklara sebep olabiliyormuş. Bir de yüzmeden önce nefes alıştırması yap.

0|0
    0|0
  • ellerini çalıştırmayı dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...