O değilde Bursanın cocuklarını ne yendik değil mi :D?

İyi geldi değil mi Bursaspor'u yenmek, şampiyonluğa adım adım, nerde genç kartallar? :D

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hakeme dua edin siz

0|3
    0|1
    • Sen başka takımla karıştırdın bizi kardeş, her maç 15 kişiyle oynayan Galatasaray veya Fenerbahçe değiliz biz ;)

• Haksizim demiyoda tartismayil diyor sen ne bicim. besiktaslisin?
      Aayrica ben besiktaslarlilar gelsin diye bir yazi goremiyorum zaten yazsanda sirf o baslik icin bile gelirdim cunku direk tartisma konusu hakaret var orda bikere

• Canım kardeşim, abicim, haksızsak haksızım derim, ben maçın skorunu görüp açtım buraya bu konuyu, maçı izlemedim. İzleseydim özeti tamam yorum yapardım.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Ankarayı istemediler sayelerinde Olimpiyatta ligde ki ilk galibiyetimizi aldık sağolsunlar her şeyde bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek :D

0|1
    0|2
  • iyi yendik

0|1
    0|0
  • Kartallar burdaaaa bursayi gece gunduz yeniyoz zati reis :))

0|1
    0|0
  • Penaltı değildi o pozisyon yani biraz hakem sayesinde yendiniz

0|2
    1|1
  • 90+5 uyduruktan bir penalti alinan 3 puan :)

0|0
    1|0
  • Şampiyonluk? Dalga geçiyosun galiba, fenerbahçe ve galatasaray maçlarında mağlupsunuz zaten. Bugünkü galibiyette belli zaten. Sadece liderliğiniz Diğer senelere göre 2 hafta fazla sürdü. Önümüzde ki hafta sakatlıklara, hakemlere veya ligin adil olmadığına dair konuşmaya başlıcaksınız. Fazla ümitlenme derim, üzülürsün 😊

0|0
    0|0
  • İstanbul'dan koyduk, Bursa'dan duyulmuştur

1|0
    0|0
  • Yine merdivenden çıkardık, indirdik.

1|0
    0|1
  • aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...