Neden hep gözümün içine bakıyordur?

O benim yakın arkadaşım, sevgilim değil.

Konuşurken birden sessizleşiyor ve gözlerimin içine bakmaya başlıyor, çok tuhaf hissediyorum. Ben de ona bakınca bir süre sonra gözünü kaçırıyor... Beni görüyor, bakıyor bakıyor sonra yavaş yavaş yanıma geliyor.

Hele ciddi bir şey konuşuyorsak iyice odaklanıyor. Acayip geliyor eskiden bu kadar dikkatli bakmazdı. Bir kere ben gülerek bir şey anlatırken gözlerinin güldüğünü fark ettim. Ben gülerken de beni izliyor. Nedendir bunlar? Hoşlanma falan mı?

Güncellemeler:
Reddedilme olduğunu sanmıyorum çünkü ben onu seviyorum ve o bunun farkındaymış...
*reddedilme korkusu

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• ŞİMDİ SANA ŞÖYLE BİR CEVAP VERECEGİM

BENDE BİR ERKEK OLARAK EN YAKIN KIZ ARKADAŞIMLA BU TGÜRE BENZİYEN AYNI KONUYU YAŞADIM BENIM ONA OLAN DUYGULARIM SONRADAN BELİRDİ ESKİDEN BÖYLE BİR SORUNUMUZ YOKTU ZAMAN İLERLEDIKCE FİKİRLERİMİZİN NE KADAR UYUŞTUGUNU FARK ETTİM O BENIM YANIMDA GÜLÜMSERKENE BENİM YANIMDA KENDİNİ İYİ HİSSEDİYOR DÜŞÜNÇESİNE KAPILIYOR VE SENİ GERCEKTEN COK SEVİYOR TAPARCASINA BIR LAFINA BAKIYOR ÖLDESEN ÖLECEK LAKİN SANA ACILDIGINDA BU GÜZEL ARKADAŞLIGINI KAYBEDEREK SENİ KAYBETMEKDENDE KORKUYOR BU TEKLİFİ ETTİGİNDE BÜYÜK KORKUSU HAYIR DEMEN VE EN ÖNEMLISI SENIN ONU HAYATINDAN YADA BAKIŞ ACINI DEGİŞMEMSİNİ İSTİYOR CUNKI O ŞEKILDE OLACAGINA HAYATINI BU ŞEKILDE GECİRMEYİ EYLİYOR AMA DİKKAT AŞK SINIR TANIMAZ BENIM YAPTIGIM GİBİ GİDER SENİ SEVİYORUM EVLEN BENIMLE DER :( İŞTEO ZAMAN VERECEGİN TEPKİ COK GUZEL OLMALIDIR KIRMADAN İNCİTMEDEN ONA KARŞI HİÇ BİR ŞEY HİSSETMEDİGİNİ KARDEŞİNİZ OLSA BUAKDAR SEVILMIYECEK BIR INSAN OLDUGUNU KARDEŞİNİZDEN BİLE COK SEVDIGINIZI VE DEGER VERDIGINIZI AMA HEP ÖLECE KALACAKSINIZ DIYECEKSINIZ LAKIN BU COK ŞEYİ DEGİŞTİRMEYECEK COK KISA BIR SÜRE ICERISINIZ O SIZIN HAYATINIZ BAŞKA HAYATLARA YELKEN ACICAKTIR GÖRUSMELERINIZ HER SANIYE AZALACAK VE BIR YEDEN KOPACAKTIR BELKIDE BIR GUN PİŞMAN OLACAKSIN BENCE COK IYI ANLAŞTIGININ KANAATINDAYSAN Bİ DÜŞÜN DERİM :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet dahada yakın bir arkadaşlık görünüyor.

1|0
    0|0
  • flört kategorisinde sorduğuna göre öğrenmekten ziyade teyit almak istiyorsun..

evet, senden hoşlanıyor..

1|0
    0|0
  • doğru anlamışsın gözlerine bakıyor çünkü duygularına karşılık var mı on arıyor

1|0
    0|0
  • bu bakışmaların nedeni seni cinsel açıdan bir partner adayı olarak görmesi çocuğum. Sende onun bu ilgisine karşılık verebilir ve uyumlu bir çift olabilirsiniz

1|0
    0|0
    • KS' de bir haydar beyimiz eksikti oda gelmiş, hayırlı olsun cümlemize:)

• adam sana sırılsıklam aşık olmuş

1|0
    0|0
  • İçerisinde kopan o büyük aşk'tan kaynaklana bir hareket tabi reddedilme korkusuda hat savhada

1|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur

1|0
    0|0
  • Konuşmadan bir insanın gözlerinin içine bakmak çok çekicidir. Kişileri birbiriyle iletişim kurmaya sevk eder ve birbirini düşünmeye zorlar. Aşkın yoğunluğu ile bakışların yakından bağlantısı vardır.

0|0
    0|0
  • link bunu sonuna kadar izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum ozaman anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Bi bitmediniz

0|0
    0|0
  • Senden çok hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • Sana asik olmus guzel kizmisin he

1|0
    0|0
    • öyle diyorlar ama bilmiyorum :) kendimi öyle görmem (ne güzel ne çirkin yani)

• Gel sevgili olak

• Cevap vermedin

• İnsanlar, iletişim etkili olsun diye karşıdakinin gözlerine bakar. Gözlerinin kaçırması, sıkılmıştır, utangaçtır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanırım sizde ona karşı duygular besliyorsunuz, yoksa bu kadar ayrıntılı anlatıp, teyid beklemezdiniz, artı onun bakışlarınada bu kadar dikkat ettiğinize göre belkide siz ona karşı bir şeyler hissediyorsunuzdur da, oda anlamaya çalışıyordur:) Olaya birde tersten bakın...

0|0
    0|0
  • kesinlikle hoşlanıyor yakın arkadş olduğunuzu düşündüğündendir belli ediyor fakat açılmaktan çekiniyordur.

1|0
    0|0
  • seviyordur gözler kalbin aynası

0|0
    0|0
  • bu çirkin kim diyordur

1|0
    0|0
Yükleniyor...