Hayatınızda duyduğunuz ve uydurduğunuz en saçma yalan neydi? Kanmışlar mıydı? :))

Soru belli gayet açıkk dökün bakalım .))) Benim duyduğum en saçma yalan 'Terörle mücadele çok iyi gidiyor'.Uydurduğum ise -sınıfta tütün gibi bir şey yakılmıştır camlar açıktır sınıf yinede duman altı olur bi anda hoca arkaya doğru bakar ve ne oluyor der cevap ise 'Hocam koku dışardan geldi camları açalım mı?'

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• cüzdan dan düşen tek sigaramın arkadaşa ait olduğunu söylemiştim :) arkamı dönüp gittim sonrasında...

0|1
    0|0
    • Ahaha yılın satışı :D

• :) arkadaşın yanında düşmedi validenin yanında düştü ne hikmetse tabi alamadım saolsun aldı çöpe attı :D .yanlış anlasıldı galiba :)

Kızlar Ne Diyor 3

• yalan söylemeyi beceremiyorum anında belli oluyor bu sefrde ben aslında yalan söylemiyorum size öyle geliyor dedim ve yerşn dibine girdim yalan yok bende söyleyenleride sevmem:) iyi bişi değil ya:D

0|0
    0|0
  • Yapılan saldırının ardından geniç çaplı bir operasyon başlatıldı.

0|1
    0|0
  • her sene ögretmene anneannem öldü derdim izin almak icin inanirdi üc sene bu böyle devam etti ücüncü seneden sonra senin anneannen herhalde ölüp geri dirilio demisti :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben asla yalan söylemem duyduğum bu.

0|0
    0|0
  • kıbrıs ta askerlik yaparken nöbete giden bir arkadaş sigarasını k.çının arasına saklamış ve bulununca verdiği cevap arka cebime katacak tım yanlışlıkla araya düşmüş demiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...