Erkek arkadaşım beni istemeye gelecek...Babamın haberi yok ondan...Korkuyorum

3 senedir çıkıyoruz ve yakında beni istemeye gelmek istiyor...Babama henüz ondan bahsetmedim.Cevabını biliyorum.Karşı çıkacak.Ailem için önemli olan tek şey kocam olacak insanın zengin ve okumuş olması.Oysa bunların hiç bir önemi yok benim için.Sevgilimin işi var.Ailesiyle yaşıyor.Evlensek bende onlarla yaşayacağım.Ayrı evi olmadığındanda benim babam kızacak. ne yapacağımı bilmiyorum. Babamın hiç haberi yokken gidip pat diye söyleyememki...Ama ben o insandan vazgeçmem,onun içini dişini tanıyorum ve seviyorum.Kaçmakta,yada ailemi huzursuz etmek istemiyorum...Neden herşey bukadar zor olmamı. Neden babamda önce beni dinleyip çocuğu tanımaya bakan insanlardan değil..Kesin fıttırır...Sonra sevgilimi tehtit eder... Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

-Meltem S.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle şunu söyliyeyim ailen ne olursa olsun senin iyiliğini düşünüyor hiçbir zaman kaçmayı düşünme ilk zamanlarda güzel gelebilir ama zamanla zorlanırsın ayrıca düşün kaçanlardan hangisi mutlu oluyor ki inan bana ailesine acı çektiren zamanla ektigini biçiyor

asıl sorununa gelelim bir birinizi seviyorsunuz güzelde aynı evde yaşama fikri gerçekten zor bir birinizi ne kadar çok severseniz sevin sorunlar çıkınca çatırtı gürültü eksik olmuyor maddi durumunuza göre bir ev alın kirada olabilir çık babanın karşısına bir birinizi sevdiğinizi söyleyin baban gerçekten sevdiğinize inanırsa anlayış gösterebilir

1|0
    0|0
    • biliyorum canim ,sagol düsüncelerin icin ...maddi imkanimiz olsada ayri eve cikabilsek..

• Sende sağol canım , olsun maddi imkanınız olmasada sevginiz var umarım çok mutlu olursunuz

Erkekler Ne Diyor 5

• Siz önce nişan yapmalısınız. Cünkü hemen evlilik olmayacaktır. istemek degil önce söz kesilir ve nişan yapılır.

1|0
    0|0
  • çok güzel duygular..

demek gerçekten erkek arkadaşın seni seviyor...

burada ne olursa olsun,babaya söylemelisin.

baban daha önce hiç tanıştırmadın mı?

3 yıl boyunca hiç bahsetmemen garip :))

sevgilinin ailesi hemen vazgeçmesin gerekirse 10 kere istemeye gelsin...

güzel olacak.

1|0
    0|0
    • eninde sonunda herhalde tanistiracagim yani ama tepkisinden korkuyorum.herseyin huzurlu olmasini istiyorum sadece...ama bu tartismadan kacamayacagim ...onuda biliyorum..3 yil boyunca o insani tanimaya calistim.yoksa ciddi olmadiktan sonra niye tanistirayim ondan bahsedeyimki.ciddi olmasa ugrasmam bile

• burada sana bir tavsiyem olacak...

herkesi memmun etmeye çalışmayın.Kendi mutlulugunuza bakın.

Kimseyi memmun edemiyoruz bu hayatta zaten

• haklisin aslinda ...ama bende tartismalara karsi büyük bir korkum var..onun icin böyleyim. yoksa katiliyorum sana

• aynı evde yaşamanı istememesi senin için önemli gerekirse sen o evde donla gezeceksin kayınbabandan kaynanandan rahatsız olmıcak mısın yeri gelicek ağda yapıcan gece kalkıcan su içicen bunları düşünmek gerek ileride sorun yaratmaması açısından

1|0
    0|0
    • düsüncelerin icin tesekkür ederim.bunlari düsündüm tabikide.bende ayri evde olmak isterdim ama maddi yönden bu su an imkansiz. ama o insanlari taniyorum,annesini ve babasini,ve cok seviyorum,saygili insanlar o yönden sorun yasayacagimi sanmiyorum. hem bana özel zamanimi taniyacak insanlar.

• herşey ilk başta çok güzeldir bunu unutma umarım daha iyisi olur ...

• Durumu yavaş yavaş anlatman gerekiyor. Baban hakli da sayilabilir. Duygularını tam olarak aciklayabilirsen belki izin verebilir. Önemli olan mutlu olman, baban da farklı dusunmuyordur.

1|0
    0|0
  • once babanla tanistirsana yahu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ailesiyle yaşamak senin için başta sorun olmayacaktır. ama sonra inan zorlanacaksın. kendi annemden biliyorum. annem 11 yıl boş yere çekti. en sonunda kavga gürültü evlerinden kovdular bizi.

ayrı kapımız olsun diye baskı yapmaya başlayacaksın. işler çığırından çıkacak.

maddi gücünüzü bilmiyorum. ama onun ve senin aileleriniz bir el vermeli. destek olmalı ayrı bir eve çıkmanız için. iş sende bitiyor. babanla, sevdiğinle, hatta sevdiğinin ailesiyle konuşmalısın. babana sevdiğinden vazgeçemeyeceğini, sevdiğine ayrı eve çıkmanın ikiniz içinde iyi olacağını, ailesine bu isteğinin saygısızlık değil gerekli olduğunu anlatmalısın.

1|0
    0|0
    • ben ayni evde kalmaktan okadar cok cekinmiyorum ,cünkü onun anne babasini taniyorum biliyorum.e tabiki her evdeki gibi ordada sorunlar cikacak,hayat sorunsuz sürülmüyor zaten bunlarin farkindayim.maddi imkanimiz da suan izin vermiyor

• uzaktan davulun sesi hoş gelir derler. seninkide aynı hesap oluyor. hayırlısı diyeyim.

• bence çık babanın karşısına konuş herşeyi anlat çünkü geç kalırsan kendi yakarsın ebdne aynı durumla karşı karşıya kaldım ve bu yüzden erkek arkadaşımla hergün kavga yapıyorduk ve şuanda ayrıyız benm babama karşı sessiz kalamdan dolayı hiç bişi olmaz çık karşısına ve sevdiğini söle sizinde tanışmanızı istiyorum de benim ailemn hepsi karşıydı ama ben şuan barışıyım hiç bişi umrumda değil karşı çıksalarda o olacak dediğim gibi çık konuş annede söle önce babana o bahsetsin sonra durumu yavaş yavaş abanın sakin oduğuı bigün anlat bence

1|0
    0|0
    • bende öyle düsünüyorum.karsisina cikmaya hazirim ama kimseninde aci cekmesini kirilmasini istemiyorum.namusumla edebimle tanistirmak istiyorum ve temiz bir iliski yasamak istiyorum güvenilir ve sevdigim bir insanla...keske hersey daha kolay olsaydi

• canım inşallah mutlu olursunuz.Olumsuz şeyler düşünme bu konuda hep sevginin arkasında ol.

1|0
    0|0
    • sagol :) güclü durmaya calisacagim

• annene anlat o arayı bulur

1|0
    0|0
  • önce annene söylesen de annen de babana söylese alıştıra alıştıra olmaz mı?

0|0
    0|0
    • ozamanda anneme catar..senin niye haberin yoktu diye falan...

• annenin haberi olmuş olacak işte babandan önce

Yükleniyor...