Falcının dediklerini uygulasam mı?

fala inanmam ama bugun falciya gittim ve birçok şeyide bildi gelecek hakkındada çok iyi şeyler söyledi kadın randevu üzerine çalıyşıyor o kadar yogun ve gelecek hakkındada birşeyler söyledi ama ne kadar dogrudur bilemiyorumbana dediki eger sevdigin varsa onu kendine baglamak evlenmek istiyorsan kendi ismini ve onun ismini kagıda yaz ayetel kursıyı oku balkonda birkaç kez yellensin daha sonrada akarsuya at dedi.şimdi benim aklımda biri var seviyordum bazı yamukluklar yaptı hayatımdan çıkardım o kişi ile evlenmek degilde peşimden eşşek gibi koşmasını istiyorum bu dedigini yapayım mı kadının?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• bence yapma...:S bu seferde kurtulmak isteynce kurtulamazsın felan... ama falcılara inanma derm:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• (Her kim kahinin sözüne itimat edip dogruluguna inanırsa Allahın Muhammedine indirdigini inkar eder) kimse gelecekten haber veremez bunlara sakın inanma ilk önce sana dolaylı sorular ile odaklandıgın ,seni etkileyen olaylar hakkında bilgi toplarlar ve biraz süsleme biraz seni rahatlatıcak yalanlarla seni defalarca oraya cagırır dikkat ettinmi bilmem ama bütün falcılar ilk önce yaşadıkların hakkıda soru sorar asla direk sana gelecekle ilgili kkonuşmazlar konuşma sanatıdır bu

0|0
    0|0
  • geçmişi bilir cinler var bu kolay seni tanır cinler var bu kolay.. hayatına göre geleceğe yorum yapar bunu bilemez işte

0|0
    0|0
  • bir kere fal bilimsel değil. birşeyin bilimsel olabilmesi için en fazla %5 yanılma payı vardır. o kadının müşterilerinden %100 memnun olan yoktur. ayrıca "birçok şey" dediğin %95'e tekabül etmiyordur :) hayatına metafizik değil bilim yön versin ;)

0|0
    0|0
  • Geçmişle ilgili bir iki şey bildiklerinde geleceğin hakkında söylediklerine de inanıyor insan ama yanlış.

Hiç baktırmaman daha iyi.

0|0
    0|0
  • Fala bakıp geleceği gören insanlar sayısal lotoyuda görür 6lıyıda bilir 3 kuruş için o işimi yaparlar :) bu işlerde tamamen mantık hatası ver insanlar bunlara para veriyor Hey Allahım ya

0|0
    0|0
  • Bende şimdi falına baktım. ''3 vakit önce beyin gitmiş, uzaklaşmış senden''

0|0
    0|0
  • Evlenmek değilde peşinde koşmasını istiyorsan okyanusa atman lazım. Ben yaptım hala bırakmadı peşimi.

0|0
    0|0
  • Uygula fallar herzaman dogrudur

( fala saflar inanir )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapma hem için rahat olmaz ya bişey olursa diye korkarsın , hem de yaptığın büyü bence boşver bu işleri.

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok böyle şeylere öyle herşeyi bilen falcıların üç harflilerle irtibatta olduğunu duymuştum uzak dur derim

0|0
    0|0
  • falcılar laf alır ağzından genelde ama gecen bende baktırdım her dediğine he dedim kadın herşeyi öttü ayın 21nde hayatımın aşkı geliyormuş hadi bakalım :D

0|0
    0|0
    • Sordum sana 21'inde işin var mı diye. =(

• buraya yaz eger birisi girerse hayatına:)

• Ulaş sen edanın aşkısın asdfwsedg :D

Tmm canım yazarım

• he koş durduğun kabahat

0|0
    0|0
  • Falcılar geleceği bilemez..

0|0
    0|0
  • Fala inanmıyordum eskiden derken bi Falcı falımda alakası olmıyan harf değil İsim çıkarttı öyle birini tanımıyorum demiştim şimdi yakından tanıyorum :d da yazdıklarının devamı büyü niyetinde 2kat günah almış olursun

0|0
    0|0
  • gelecegi hic kimse bilemez, gecmisini bilebilir cunku cinlerle konusuyor falcilar

0|0
    0|0
Yükleniyor...