Tokalaşma esnasında elini vermeyen kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ya teyze kusura bakmada annemden daha yaşlısın 45 yaşında kadınsın zaten hertarafın kapalı (kapalılardan hiç haz etmem.) elini tutunca senden mi hoşlanıp sapkın düşünceler içine gireceğim? Hayır birde Emniyet müdürünün eşi olmasan (babam Başsavcı) zaten elini sıkmam ayıp olmasın diye herkesle toklaşılınır bu tür ortamlarda.Sizin düşünceniz ne bu kadınlar hakkında? (Kendim gibi 19-20 yaşındakiler tamam el vermesin ama yaşlı kadına ne oluyor anlamış değilim.)

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• Doğru yapıyorlar.Tokalaşmak dinen doğru değil.

5|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 14

• dıne gore karsı cınsten ınsanlar tensel etkılesıme gırmemesı gerekıyor buna uyarsın yada uymazsın bu ınsanların kendı tercıhı ama bunun yasla ne alakası var

1|1
    1|0
  • senin buna saygı duyman gerekiyo o öyle olmasını istiyo bu yani kapalılardan haz etmem ne bide ya azıcık insanlara saygı duy sonra annen yaşındaki kadını yargıla .

2|1
    0|0
  • Bu gün elini veren yarın..mantığıyla vermiyollaa

1|0
    1|2
  • abdesti gitmesin diye olabilir şafi mezhebinde erkek eline deydim mi abdest bozuluyor aynı şekilde erkekler içinde öyle

2|1
    0|0
  • ne demek 19-20 yaşındakiler el vermesin ne yani el verince yicekmiyiz bu ne yaa ne saçma bi düzen ülke gerilik bildiğin gerilik uygar olun biraz yahu saçma sapan şeleri konuşuyoruz hala bu devirde böcek kafalılar yüzünden her b*k sizden çıkıor bu numaralar sökmezz

1|0
    1|0
    • Hayır ya sen anlamadın beni.KAPALI OLAN kadınlardan 19-20 yaşındakiler vermek istemese anlıycam hani belki gerçekten aramızda bir etkileşm olabilr diye ama koskoca kadının el vermemesi komiğime gitti.

• madem uygarsın bu uygarlıkta hosgoru karsıdakının dusuncesıne ınancına saygı nerde ınanclarını hayatına tasıyamıyacaksa cagdas dusuncenın temelı sarsılmıs olmaz mı sence de

• Saygı duymalısın,bu onun hayat görüşü.

0|3
    2|0
  • inancı saglam bır kadın demekkı bır erkek kac yasında olursa olsun bırıncı derece akraba degılse el sıkmak bıle gunah dınımızde... kımı erkeklerde yada bayanlarda kendı dugununde tokalasmıyorlar takı takanlar ıle ...

0|0
    0|0
  • tek sorun buydu çünkü. ne yapıcan arkadaşım vermiyosa vermiyo elini

0|1
    2|0
  • saçmalık ve hurafe kendini yüceltmiş sayıyolar sanırım

0|0
    1|1
  • ilk el uzatan zaten kadın olmalıdır.kural budur efenim.

0|1
    1|1
  • Fazlasıyla Sapkınca Bi Düşünce Olduğunu Düşünmekle Birlikte İnsanlar Özgürdür Saygı duymak Lazım. (:

0|0
    1|0
  • sapik olduklarini düsünüyorum.

0|1
    1|2
  • Saçma.

0|0
    1|0
  • şafilermi neler karşı cinsin eli değse abdestleri gidiyormuş falan öyle şeyler duymuştum belki ondandır. Ha yanlış söylüyorsamda saldırmayın lütfen dinle ilgim yoktur sadece duymuştum öyle bişey.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunun ortamla veya müdürle savcıyla ne alakası var.Burda makam yazıp hava atnak istediğin açıkca ortada.Senin derdin elini niye vermediği değil ki.Kapalılardan haz almıyorum demişsin işte senin derdin kötülemek.Sanki bu çok cahilce bir davranışmış yansıtmak amacın.Sen çok iyiymişsin gibi.Herkesin kendi fikri, verir veya vermez sen niye bunu yargılıyorsun.Milletin değer yargılarıyla oynama bebe..

1|0
    1|0
  • isteyen istediği yerini uzatsın. arkasından konuşarak haz etmediğin insanlarla tokalaşmamak pekde problem olmasa gerek. zaten hoşlanmıyorsun boşver. o sadece elini sıkmıyor, sen onun görüntüsünü yargılayıp hoşlanmıyorsun. ilginç

0|1
    0|0
  • Onu şey edeceksin diye değil inandığı mezhepe göre uzatmıyor muhtemelen

0|1
    1|1
  • herkesin kendine göre çizdiği kabullendiği bir yaşam şekli var

sen sanırım gururuna yedirememiş sin

1|0
    0|0
  • insanların tercihleri kendini bağlar. bize düşen saygılı olmaktır. her tokalaşmadan cinselliği çıkarmayın.

0|0
    0|0
  • bidahada asla elimi uzatmam o uzatsa vermem elimi, kısasa kısas.

0|1
    1|0
  • Abdestlidir belki

1|0
    0|1
  • pek iyi şeyler düşünmem.. kafası başka çalışıyor derim.

0|0
    1|0
  • Sktr et bize el mi yok

0|0
    1|0
  • iyi düşünmem. kaçıncı yüzyıldayız la ?

0|0
    1|1
  • Insanlar dinin kurallarını bilmedikleri için dindarları anlamakta güçlük çekiyorlar.. Bir dinin kuralları kesindir, o dine mensup olmak onun istinasiz bütün kurallarını hükümlerini kabul etmeyi gerektirir. Çünkü dinin kaynağı bir mükemmeliğe bir kusursuzluğa dayandırılır yani ilmi ve gücünün sınırı olmayan bir yaraticiya. Eğer bu din bu kadına bir erkekle tokalaşmayi yasaklamış ise bu kadın inancı gereği yaşı 20 de olsa 40 da olsa 60 da olsa bir erkekle tokalaşamaz, tokalaşırsa günahkâr olur ya da daha ileri gidip dinin bu konudaki hükmüne muhalefet ederse tokalaşmasa dahi kafir olur yani dinden çıkmış olur... Bence inanca saygı inancın gereği bu davranışa da saygıyı gerektirir en azından hakaret edilmemeli.

0|0
    0|0
  • saçma bir durum. saf cahil ve din iman neticesinde kafayı yediğinii düşünürüm.

0|0
    0|1
  • İngiliz ya da kapalı olduğunu düşünürüm.

0|0
    1|0
Yükleniyor...