Onla da onsuz da olmayan ilişkiler?

Bir dargın bir barışık bir kırgın bir kızgın ama bir şekilde vazgeçilemeyn ilişkiler de bir tarafın net olması lazım ki bir taraf gidebilsin ama bazen gidilemiyor da yaşadınız mı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba..

ben yasadım. yasadıgım ınsan bıraz ego suna yenılen kaprıs duyguları yuksek ve kıskanctı.ben yapı olarak sakın ve anlayıslı olan bırıyım. bu benım bu halımı ıyı bıldıgı ıcın yuklenmelerı asırıya kactı ve kavgalar basladı.kavgalı ayrıldıktan 1 gun sonra mesaj lar gelmeye ve senı cok sevıyorum konusalım demesı ve hıcbısey olmamıs gıbı davranması ve arkasından 1 hafta sonra aynı seylerı yasaması bardagı tasırdı. benım tarafımdan bakıldıgında ben net tım. o bunu goremedı. oda kendı tarafından yaptıklarının net oldugunun farkındaydı. kısacası ıkı ınsanın ılıskısınde kafa uyumu ten uyumu ve gercekten bırbırını tamamlama kavramı cok onemlı. bızımkınde bıseyler eksıktı ve bıttı. yanıı bu tur yasantı ılıskıye zarar verır ve ınsanı yıpratır..hayat devam edıyor en guzel ılac zaman. hayat bılmedıgımız suprızlerle dolu. kım bılır karsımıza bılmedıgımız guzel suprızlerı cıkarır..

tsk ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet yaşadım saclarımdaki sakallarımdaki aklar hep ondan sonucmu bitti.

0|0
    0|0
  • alışkanlıktan başka bişey değildir o insan emın ol .

0|0
    0|0
  • aynen yaşadım. sevgilimle ayrılamıyoruz bile ya. çok saçma. ama çok güzel bence

0|0
    0|0
  • Bisi anlamadim bisi anlamadiim hahaha puhahah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3.5 yıllık İlişkimde Tamda Böyleyiz. Öyle Zaman GeliyorKi Nefret Ediyoruz Birbirimizden ama Ne ayrılabiliyoruz Nede Doğru dürüst Yaşayabiliyoruz. TrajiKomik (:

0|0
    0|0
    • bir de gurur yapıp aramıyosunuz günlerce dimi.biri dayanamıyo sora

• Dayanamayan Taraf Hep Ben Olurum Kıyamam Çünkü. (: Oda Bu Durumun Farkında Olduğundan Poposu Pek Havalaarda.. Evlenmeyi Planlıyoruz. bakalım İlerde Ne olcak?

• yasadım,son noktayı o koydu.

0|0
    0|0
  • yaşıyorum. çok garip ve bktan bir durum. bakalım sonu hayır olsun

0|0
    0|0
    • berabermisiniz şu an..nası bişi seninki

• sürekli bir kavga halindeyiz anlaşamıyoruz geleceğimizin ne olacağı belli bile değil. ama onsuz olunca hayat hiç çekilmiyor. kavgasını bile özlüyor insan.

Yükleniyor...