Eşinizin eski sevgilisiyle resimlerini bulsanız ne yaparsınız?

Kaybolan bir eşyanızı ararken eşinize ait bir kutu gözünüze çarptı açtınız kutuyu ve içinden eşinizin eski sevgilisiyle ilgili izler var (resim mektup kurutulmuş güller) ne yapardınız.?Seneler geçmiş çocuğunuzda var boşanma sebebiniz olabilir mi?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Görmeden direk yakarım,hiç bir şey olmamış gibi davranırım,ne boşanması,kendini onun yerine koy,sen ne düşünürsün,

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Resmi olarak boşanmam ama evden ayrılırım. Başka evde kalırım. Çocuğumu da sık sık görmeye gelirim. Eşimi gözden çıkarırım yani. Evlendikten sonra unutamadığı sevgilisinin hatıralarını saklayan bir kadından benim çocuğuma da anne olmaz ama; duruma göre çocuğumu yanıma da alabilirim.

0|2
    0|0
  • o kutuyu alırım onun müsasip bir yerine tıkarım. ne demek lan eski sevgilisi*sin gitsin ona o zaman olamaz arkadaş öyle şey.

0|1
    0|0
  • Bir arkadaşımın eşi kocasının eski resimlerini buldu ve sobada yakarak bir güzel ısındı kocasınada dediki bu soba bu akşam çok acayip yanıyor bak birdaha böyle yandını göremessin gel ısın oda meraklı bir bakışla yanan sobanın içerisine baktı ve bir şey anlamadı ertesi gün iş yerinde durumu bana anlattı ve o anda ne oldunu anladı tühhh bizim eski manıta gitti dedi:)

0|0
    0|0
  • güzel soru çarsıyı pazarı karıştırırım öyl bişi olsa

0|0
    0|0
  • direk boşanırım

eğer yaşadığım evlilikte beyninde , yüreğinde başka biri var ise

o evlilik evlilik olmaktan cıkmıştır sürdürmeye de gerek yok

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi olmaz ama onları gözümün önünde imha etmesini isterim ve bir güzel imha ettiririm onları akşamda cezasını çeker.

0|0
    0|0
  • görmemiş gibi yaparım. açmazdım diyecektim ama açardım tabi ki de ama ortada birşey yoksa anı deyip geçer görmemiş gibi yaparım. elbette kenardan kenardan da yoklarım hala var mı bir ayak diye

0|0
    0|0
  • Ben evlenince ilk aşkımın resimlerini falan da saklayacağım yani asla atamam. O yüzden anlayışlı olmalısın diye bakıyorum

0|0
    0|0
  • zna scarm

0|1
    0|0
  • Boşanmaya yer aranıyorsa sebep olurdu sadece yoksa yırtar atarsın olur biter.

0|0
    0|0
  • Çok büyük kavga çıkardı. O kutuyu sinirimden gözünün önünde yakardım.

0|0
    0|0
  • evet olabilir

0|0
    0|0
  • hayır boşanma sebebi olamaz ama çok fena kavga çıkar alırım o kutuyu kafasında kırarım.

0|0
    0|0
  • heeee orda işin rengi değişir azzzına zıçarım

0|0
    0|0
  • tartışma çıkardı ama hemen de boşanma sebebi olmazdı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Boyle bir durumdan dolayi bosanmayi dusunmem asla ! Cunku her insanin nerdeyse eski sevgilisine ait hatiralarini saklar, tamam evlidir esi colugu cocugu vardir, ama o da eski hatiralarindandir, adi ustunde hatira hemen silip atilabilir mi ? Guzel bir evliliginiz, sizi seve bir kocaniz varsa bence bunlara takmayin kafanizi. Ha daha onceki hayati onemlidir tabi ama hangi kizla cikti hangisi sevgilisiydi diye sorgulamak yerine gelecege bakmali, cunku her insanin hatalari var, hatasiz kimse degil bu dunyada. Baskasiyla sizi aldattiginizi gorurseniz, arkanizdan isler ceviriyorsa eskisi gibi size karsi degilse, saygisini yitirmisse , siddet goruyorsaniz ancak o zmn bosanmaya karar vermelisiniz. Bu durumu abartmadan konuyu kapatin esinizi de bos yere sinir etmeyin gecmis gecmiste kalmistir gelecege bakmalisiniz. Birbirinizin gecmisine saygi duyun, ancak bu sekilde guzel bir evliliginizi surdurebilirsiniz, gecmis yillar yuzunden kavga etmeye gerek yok ...

0|0
    0|0
  • kahrolurdum heralde niye bir insan eski sevgilisne ait izleri taşır ki, demekki hala onu düşünüyo demekki senin onu sevdiği kadar seni sevmio aklı eskilerde kalmışş.boşanma sebebi gibi gönlünü almaya çalışırsa vazgeçilebilir

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi olmazdı ama o kutuyu kafasında kırabilirim.

1|0
    0|0
  • boşanma sebebi olmaz benim için ama kafama takılırdı bu durum büyük bi kavgaya hazırlıklı olsun

0|0
    0|0
  • oouv ilişki baya yıpranır

0|0
    0|0
  • hicbiri bosanmaz. nah buraya yaziyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir yaa ne bosanmasi..saklaya bilir..o onun benden onceki ozelidir..

Kizmazdim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...