Spor hakkinda gercekten bilgisi olan ve program yapabilecek olan var mı +1 ?

Boy 178 kilo 68 acayip sekilde kilo aldim ve 2 ay gibi bir zamanda 8 kilo vermeyi ve bunun saglikli olacaginida düşünüyorum. Spor ve beslenme programi yapabilecek duzeyde biri varsa yardimci olabilir mi? Eig secicem. Yag orani 23 boy 178 kilo 68 yas 19

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme programı yazmak kolaydır. Dünya üzerindeki herkes neyin zararlı, neyin zararsız ve nelerin yüksek kalorili olduğunu bilir. Ve herkes zayıflayabilir. Lakin önemli olan zayıfladıktan sonra ne kadar fit göründüğünüzdür.

Örnek vermek gerekirse, Afrika'da milyonlarca "zayıf" insan var. Fakat kaç tanesi fit? İşte olay bu kadar basit.

Özellikle bayanların düştüğü hatalardan en büyüğü. Sadece diyet ve kardiyo ile zayıflamaya çalışmak.

Özellikle çok fazla yapılan kardiyo sizin yağ ile birlikte kas kaybetmenize de sebep olur. Yani katabolizm yaşarsınız. Kaslardaki proteinleride enerji olarak tüketirsiniz. Özellikle yeterli protein almıyorsanız bu kaçınılmazdır. Fazla kardiyo cortisol hormonunu yukseltir. Cortisol katabolic hormondur.

1|0
    0|0
    • Kafana takılan, sormak istediğin ne olursa buyur bekliyorum.

• Tekrardan teşekkür ederim:)

• Rica ederim, ne zaman ihtiyacın olursa yazabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bildiğim en hızlı zayıflama yöntemini söyliyim spor olarak sabahları veya akşamları dinlenmeli uzun yürüyüş yeterli olacaktır. Diyet olarakta sabah akşam aç karnına yeşil çay içeceksin. TUZ - ŞEKER - UN bunları kes direk. kesemiyosan bile azalt. hertürlü kilo verirsin.

1|0
    0|0
    • Ah o şekeri hayatımdan bir çıkarabilsem zaten.. teşekkür ederim

• e kuzum sen direk hamur işi abanmışsın e doğal yani :) Biraz boğazına ara ver kendini tut eğer tutamıyorum diyosanda az ye :) Düzensiz beslenmeden dolayı kilo alımın.

• Evde mi yapacaksın? Yapabilirsen ağırlık ve kardiyo antrenmanı için yardımcı olurum. beslenmede tabi

1|0
    0|0
    • Spor salonunu yeni bıraktım ama eviminde salondan farki yok:) Ve cidden aslinda spordan cok beslenmeyle ilgili sıkıntım var yardımcı olurum diyorsan cok sevinirim

• Bunun için çubuk tarçın öneririm sana al agzina sıkıldıkça canin istedikce emerek oyalan geçer :)

• Teşekkür ederim:)

• 2 ayda zaten verebilirsin.

Günlük 1 saat yürüyüş ile

1|0
    0|0
    • Zaten yapıyorum da beslenmede sıkıntı yasiyorum:/

• Günde mümkünse bir saat açık havada koşmalısın üç beyazdan uzak duracaksın özellikle şeker ve tuzu günde üç öğün limonlu sıcak su içerek sağlıklı bir Zayıflama gerçekleştire bilirsin

1|0
    0|0
    • Tavsiyeler için teşekkürler:))

• Koşu yap bisiklet sür

1|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun illaki kemik torbasımı olmak istiyorsun entresansın yani.

1|0
    0|0
    • Eski halim daha iyiydi sevmiyorum kiloyu

• 4-5 kg yağ vermen gerekecek zor değil süper sıkılaşırsın Yaptığın spora göre diyet listesi ve antrenman yazabilirim bana ulaşırsan Hoşçakal

0|0
    0|0
  • ulaş bana bişeyler düşünelim sana

0|0
    0|0
  • eigtaki program iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zap zayıf kuru bir şey olma.

1|0
    0|0