Hoşlandığından emin olamadığınız kıza teklif eder miydiniz?

Kızla samimi değilsiniz , ancak her gün aynı ortamdasınız ara sıra bakışıyosunuz , size baktığında hafif bi gülümsüyor , siz napardınız benim yerimde olsaydınız ? Ben çok seçici biriyimdir öyle kolay kolay birini beğenmem ondan hoşlanmam ama bu kızdan hoşlanıyorum ki bakıyorum.. Onun hoşlandığındanda emin olmadan teklif etmek istemiyorum ne yapayım sizce ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• çok derin bakiyorsa gözlerine olabilir. Biz sevgilimle 2 daka bakışmışlımız var sizinde öyle mi?

0|0
    0|0
    • Mesela örnek vereyim seninle konuşmaya çalışıyorsa ve bakışırken gözlerinin içi gülüyorsa bu neye işarettir ?

• diyosun... teklif edim yani ?

• bilmecem

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok hoşlandıgım kız vardı bu dediklerin yüzünden bende açılamadım :(..

0|0
    0|0
    • emin olsam direk açılcam emin olmadıktan sonra reddedilme korkusu var

• Hacı bide şu var diyomya sana çok seçiciyim olduda kabul etti eee napçam ben bu kızla :D Daha önce hiç çıkmamış biri olarak soruyorum sana bi akıl ver :D

• Olm ne yapcan bir yerde kahve içelim dicen sonra buluştugunuzda havadan sudan konuş saçmalasan bile o anlar çok heycanlı oldugunu daha birbirinizi tanımadıgınız için böyle konuşutugunuz ama saçma sapan espriler yapma duruma göre hareket ondan sonra kendiliğinden açılırsın..

Yükleniyor...