Hakemlerle kazanılan 3 puan yine.. Emek hirsizi kerim iş başında? Hakemle kazanilan maç hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Bedavadan penaltıyla çalınan 3 puan.

Şimdi burak laf edenler kerimede emek hırsızı dicekler mi acaba?

Ama süleyman seba sezonu altında beşiktaş şampiyon yapma çabaları son sürat devam ediyor..

Hiç yoktan verilen penaltiyla yine çalınan 3 puan ve bu insanlar yok biz emek hirsizi yapmayız yok haksiz penalti atmayiz diyorlardı burada hava atanlar neredeler acaba?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ama onlar cok serefliler kardesim deme boyle...
    Gururlansinlar simdi haksiz penaltilarla.

0|1
    0|0
    • En fenalarida onlar şerefli diye geçinip içten içe serepfsiz.

gururlanir bu yzszler.

Kızlar Ne Diyor 1

• hakem fernandoyu atmadı diye penaltıyı verdi çok saçma bir penaltıydı ama kadıköyde bu şekilde puan alamaz beşiktaş o biraz sıkar çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe ve Beşiktaş bu sene çok penaltı kullanıyorlar burada amaç belli. Bu pozisyonun penaltıyla alakası yok.

2|2
    1|0
  • apaçık hırsızlık bu
    hakem abitoğlu 3 puanı Bursadan alıp beşiktaşa verdi gözgöre göre
    ilk yarıyı geçtim, sırf ikinci yarı yaptıkları yetti zaten hakemin
    kavlaga 2. sarıyı gözgöre göre vermedi, biliç bile farkına vardı oyundan aldı kavlagı
    sonra hakem baktı 2-2 oldu maç aceleyle penaltı verdi, oysaki o pozisyonda bjk li oyuncuya sahtekarlık yaptıgı için sarı kart çıkartmalıydı
    dünde fenere 3 paun hediye etmişti hakemler, antebin penaltısını vermeyip fenerli oyuncuya kırmızı kartı çıkartmamıştı, fenere bedavadan penaltı verdi ayrıca fenerin 2. golü öncesi yapılan faülü vermeyip golü hakem kendisi hazırlamıştı
    bu sene her maçta göründüğü gibi tayyibin atadıgı tüpçü federasyonu son sürat bir şekilde fener ve bjk yi kollamaya devam ediyor.
    bu ülkede futbolun izlenecek hali kalmadı bu kepazelikler yüzünden

3|2
    0|0
  • Penaltı ile uzaktan yakından alakası yok hakemler yine iş başında.

1|1
    0|0
  • Hırsızlar

2|3
    0|0
  • Fernando'nun verilemeyen kırmızı kartını da söyle o zaman , adam uçan tekme attı hakemin gözü önünde , sarı kart aldı

0|0
    1|1
  • Fernandao nun kırmızı kartını niye söylemiyorsun, işine gelmiyor dimi. Bursa yarım saat 10 kisi oynayacaktı. Maç çoktan kopacaktı. Siz alışmışsınız beşiktaşın hakkının yenmesine aksi olunca zorunuza gidiyor...

0|0
    0|2
    • Rize maçında 9 kişi rakip penaltı olmasa maçı alamıyodu BJK? Ne belli kopacağı kaldıki bumu penaltı vermesinin nedeni? Bursa açık ve net 10 kişi kalmalıydı ama Veli? Beşiktaşda 10 kişi kalmalıydı maçta öyle pozizyonlar çokdu.

• Ağlayan ortada utanmasaniz ağlayan resimlerinizi yayinlayacaksiniz. Ama size iyilik yaptik bir bakima bursa sizi geçerdi bu hizla. Hadi sayemizde üçüncülük garanti. Tabi uefa sizi alirsa avrupaya.

• Bu sene ya lider ya 2 yiz yani ağlamaya devam edin

• besiktas yendi skora bakcaksin kardesim

0|0
    0|0
  • Yürü giy l*n işine bariz gol şansını engelliyor kerimi dirseği ile itekliyor YUH BE.

0|1
    2|3
    • Ağlayan gördüm sen gibisini görmedim futbol cahili

• Bende defalarca izledim tarafsiz izlede gör hala penalti diyorsun yaa yuh

• diyecek söz dahi bulamıyorum sizlere..

Yükleniyor...