Hakem Maçı Beşiktaş'a Hediye Etti Ne Düşüyorsunz?

böyle penaltı olamaz bu penaltı degil
hakem son dakika da macı hediye etii
bu maçta şike var.

ne düşüyorsunuz

Hakem Maçı Beşiktaş'a Hediye Etti?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• apaçık hırsızlık bu
    hakem abitoğlu 3 puanı Bursadan alıp beşiktaşa verdi gözgöre göre
    ilk yarıyı geçtim, sırf ikinci yarı yaptıkları yetti zaten hakemin
    kavlaga 2. sarıyı gözgöre göre vermedi, biliç bile farkına vardı oyundan aldı kavlagı
    sonra hakem baktı 2-2 oldu maç aceleyle penaltı verdi, oysaki o pozisyonda bjk li oyuncuya sahtekarlık yaptıgı için sarı kart çıkartmalıydı
    dünde fenere 3 paun hediye etmişti hakemler, antebin penaltısını vermeyip fenerli oyuncuya kırmızı kartı çıkartmamıştı, fenere bedavadan penaltı verdi ayrıca fenerin 2. golü öncesi yapılan faülü vermeyip golü hakem kendisi hazırlamıştı
    bu sene her maçta göründüğü gibi tayyibin atadıgı tüpçü federasyonu son sürat bir şekilde fener ve bjk yi kollamaya devam ediyor.
    bu ülkede futbolun izlenecek hali kalmadı bu kepazelikler yüzünden

2|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Penaltı gerçekten komik bir penaltı ve bu pozizyona 2 yorumcu penaltı 2 de değil dendi bu pozizyona bile penaltı diyen yorumcular var evet Bursa 10 kişi kalmalıydı hemde çok açık kırmızı kart ama Beşiktaşta maç içinde dikkat edenler 10 kişi kalabilirdi ama bunlar son dakika uyduruk penaltı verme ve kırmızı kart sebebi olamaz.

0|0
    0|0
  • Pardon da kardes nasil katletti hediye etti maci kerim frei karsi karsi kaliyo omuz atip yere dusuruyo kerimi yere dusurmese zaten gol siz renklilerin kalkip hele hele besiktasa hakemlerle gelmeyin fazlada konusmayin o gozunuzdeki at gozlugunu cikarin gercek lider kimmis bakin cekemeyen varsa marsa kadar yolu var

0|0
    0|1
  • Maçı izlemediniz galiba... iyi çe izleyip yorum yapın... fernandao nın hareketine Dünya'nın her yerinde kırmızı kart verirler.. penaltıya gelince tartışılır.. Beşiktaş Hakkı'yla Aldı maçı... penaltıyı 10 hakemden 5 i verirdi..

0|0
    0|0
  • Aynen öyle oldu bişey diyemiyorum artık

0|0
    0|0
  • 2 golünü iptal ederek mi izlemeden mi yazıyon skora göre

0|0
    1|1
    • ben son penaltıya denk geldim
      o penaltı degil
      gerçekleri konussana?

• Maci izlemediysen sakin ola konusma biraderr. Mac boyunca bir suru pozsynmuzu yedi hakem. Son lozisyonda net penalti.

Yükleniyor...