Eski sevgilinin eski olmaması.

yaklasık 2yıldır beraberiz su ana kadar hiç tlfnunu karıstırmadım fakat 4 gun e yakın bır zaman once baktıgımda eskı sevgılısının numarasının kayıtlı oldugunu gordum sordugum da ise rehbere hiç bakmadığını kımseyle görüşmediğini vs vs söyledi tabikii inanmadım itiraz ettim ama sonra birşey demedim kendi içimde kurmaya başladım başka bir zayıf noktasını yakalamak istedim. ama bir yanımda seviyor ve inanmak istediği için yenilmek te istemiyorum belkide göremiyorum bazı şeyleri bu gibi. paylaşmak istedim lütfen yorumlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende rehberimi hiç kontrol etmiyorum.. rehber nedir ya? siz kızlar bunu hep sorun ediyosunuz ama etmeyin.. bilmiyorum siz her akşam rehberinizi en baştan kontrol edip gereksiz gördüklerinizi siliyo musunuz ama biz erkekler böyle şeyler yapmıyoruz... benim açıkçası aklıma bile gelmiyo rehberimde kim var kim yok bakmak

0|0
    0|0
    • ben edenlerden degılım bır daha etmem de. ama ınsan eskı sevgılı sonucta deger verdıgı bırı ona vermıyosa da bana saygısından kendısıne bır yol cızmesı gerek mez mı her ıhtımalı goz onune alarak?

• her ihtimal dediğin ihtimal senin onun rehberine bakman ihtimali.. sence bi ilişkide düşünülmesi gereken çok daha önemli ihtimaller yok mu?

Erkekler Ne Diyor 7

• benim 1 sene önce görüştüğüm kızın numarası bile kayıtlı neden diyeceksin kafasına eserde mesaj atar çaldırırsa kim olduğunu biliyim diye bu onunla konuşmak istediğim anlamına gelmiyor

0|1
    0|0
  • böyle şeyler yapıp kendinizden soğutuyosunuz. şu an senin nazını çekiyo ama ilerde çok bi numaran da olmadığını anladığında, bu kötü huyların aklına gelecek ve yolu alacaksın bence. yani ben soğurum açıkçası kendi adıma

0|0
    0|0
    • bende ıkılıyım şu an da dusundukce soguyorum. o dusunsun bunu ayrılmayı dusundugum bı kac zaman da da yapamadı agladı. kım kımı cekıyor bellı degıl.

• yani insandan insana değişir tabi, bazı insan zayıf olur ilişkide bazı insan güçlü.. sen güçlü olansın sanırım bu ilişki için

• Elbet yaptığı bir yanlış varsa ortaya çıkacaktır. Sevginden yoksun etme sevgilini.

0|0
    0|0
  • Yanlış bir yorum yapmak istemiyorum. Senin kararın.

0|0
    0|0
  • YÜZ VERİP ADAM ETTİYSEM SIFIRLI ÇARPIP YOK EDERİM!..

0|0
    0|0
  • güvenip ,güvenmemek sana kalmış,ne söylesek boş

0|0
    0|0
    • ben değer verdiğim için yenik düşüyorum güvenmek istiyorum ama bir yanım da akrşı çıkıyor buna ve karışıyorum. bu yuzden sormak istemiştim. :)

• kuşkular insanı yer bitirir,ya bir an önce karar var, yada içindeki kuşkulara son ver

• Hadi ateyizler bunuda açıklayın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin telefonunda eski sevgilinin numarasını görseydi ne yapardı.? Aynısını Yap...

0|0
    0|0
    • evet işte bunu tam kestiremiyorum haksız durumunda da olmak istemiyorum hakli iken.

• Bende böyle birşey yakalamıştım. Eski sevgilisinin numarası duruyordu hala. Bir süre sonrada benden ayrılıp tekrar onla çıkmaya başlamıştı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...