Bir et yığını neden bu kadar dikkat çeker?

neden göğüs kalça gibi sadece et yığınından ibaret şeyler bu kadar dikkat çeker? büyük göğüsleri olan bir kadın dikkat çekerken göbekli bir kadın neden dikkat çekmez?

erkeklerde de kadınlardaki gibi dikkat çeken yerler var mıdır? neden?

Güncellemeler:
et yığını derken önemsi demek istemedim.

el parmak burun gibi yerler pek dikkat çekmezken (istisnalar hariç) niye bunlar bu kadar dikkat çeker?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten ilginç bir soru sormuşsun ve önemli bir noktaya parnağ basmışsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• estetiğin matematiğini bulmak isteyen profesörler kadar talihsiz bir soru. Öyle yaratılmışız muhtemelen en iyi eşi seçmeye içgüdüsel olarak yönleniyoruz bu da bizi en ideal insan vücud yapısına götürüyor . Kilosu olmayan sağlıklı görünüş olarak da iyi. Böylece nesillerimizi en iyi genlerle devam ettirme şansına sahip oluyoruz

0|0
    0|0
  • ben ayak seviyorum o yüzden üstüme alınmadım:)

0|0
    0|0
  • Memeler et değili, yağ yığınıdır. Düzeltmek isterim.

0|0
    0|0
  • Olayın özeti şu '' sende bu kuyruk acısı; bende de bu evlat acısı oldukça bitmez.''

0|0
    0|0
  • Göbek bir yağ kütlesi, büyük göğüsler ise etin en estetik halidir.

Önce yağ ile etin ayrımına varalım!.

0|0
    0|0
  • Et yığını dediğin beyin ne işler yapıyor, arıca nefsi bir durum bu, cezbedici görünmese neden bakalımki, demekki içimizde buna meyyilli içgüdüsel bir hormon salgılanıyor, göze hoş geliyor ya açıkcası...

0|0
    0|0
  • haydi sn söyle büyük penis mi?küçük penis mi?bunlar oyna oyna vur duvara diye değil et yığınıda nasıl bir kelime öyle

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir genelleme yapılamaz bu konuda

0|0
    0|0
  • Kocaman bir göbekte et şekilli iri göğüslerde et parçası değil mi :D

0|0
    0|0
  • temel içgüdü, hayvani dürtüler

0|0
    0|0
  • napalım kirpikleremi bakalım

0|0
    0|0
  • sen erkeğin neresine bakarsın :)

0|0
    0|0
    • yüzündeki tüm ayrıntılar

kilosu

elleri

tırnakları

• erkekte pipi var dikkatını çekerim

0|0
    0|0
  • Tahrik olunan bölgeler olduğu için.

0|0
    0|0
  • Niye et yığını diye bahsediyosun.Doğanın kanunu bu.Elimizde olan bişey değil.Ha bunun derecesi var bu da insanın kendindedir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kafaları doğaları gereği çoğunlukla o yönde çalıştığı için seksapalite oranı yüksek olan et yığınları dikkat çekicek tabi erkekler için.Göğüs,kalça dururken göbeği,gıdıyı napsınlar?Erkeklerin de kalçalarını önemseyen bayanlar falan var yani

0|0
    0|0
  • şehvet bu yüzden güzel bir şey.yoksa et yığınlarının içine,kan ve damar yığını tarafından tohum saçılması tam anlamıyla yük olurdu.kimse de bebekleri sevmezdi:((((

0|0
    0|0
  • Kendin dahil tüm kadınların vücuduna et yığını demen hoş değil. Meme candır öte yandan.

0|1
    0|0
  • Kadın olduğumuzu belli eden en güzel yerimiz göğüslerimiz bence.

0|0
    0|0
  • et candır et.

0|0
    0|0
  • Erojen olduğu için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...