Ezgersiz progam nasıl?

A) 1- Gün (Gögüs, Kollar)

GÖGÜS

1) Dambılla Aşağı Eğimli Bank Press (4×10)

2) Kelebek (4×10)

3) Eğimli Dambıl Uçuşları (4×10)

KOLLAR

4) Dambılla Biseps Bükme Hareketleri (4x10)

5) Otururarak Triseps Press (4×10)

6) Bir Kol Sabit Triseps Uzatma (4×10)
-------------------------------------------------------------
B) 2- Gün (Sırt ve Bacak)

SIRT

1) Arka Delta Kası ile Kürek Çekme (5×8)

2) Otururarak Kablolu ile Kürek Çekme (5×8)

3) Sırt Kası Aşağı Çekme (5×8)

BACAK

4) Bacak Uzantıları (4×10)

5) Halterle Çömelme (3×12)

6) Romen Deadlift (3x12)
-------------------------------------------------------------
C) 3- (Omuz, Karın)

OMUZ

1) Arnold Dambıl Press (4×10)

2) Makine Omuz (Askeri) Press (4×10)

3) Yan Yanal Kaldırma (4×8)

KARIN

4) Aşağı Mekik (4×25)

5) Yana Eğilme (4×10)

6) Kıvrık Diz ile Kalça Kaldırma (3×25)

Hocaları ilgilenmediği için kendime yaptım nasıl olmuş? Hataları varsa dizetiniz faydalısı görür mü?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tek bir bölgeyi haftada bir mi çalışıyorsun?

0|0
    0|0
    • Evet 3 günde farklı bölge çalışıyorum

• Yeni başıyorsan, her bölge için 2 hareket, en çok sevdiğin yerleri 3 hareket çeşidiyle çalış. Doğru ağırlığı bulunca 3x10 yap sonra ağırlık hafif gelmeye başlayınca 3x12 yap. Buda hafif gelince ağırlık arttır. Ağırlık arttırınca 3x8 sonra aynen devam.

• 7 aydır spor yapıyorum progamdaki yapıyorum 1 günde tüm bölge çalışacağım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok kötü bir program full izole girmişsin temel 0 neredeyse nasıl gelişicen sen? Temel geliştirir seni izole şekil verir kesinlikle Bench Press Squat Deadlift Barbell Curl yapman gerek bunlar mutlaka olmalı şekillendirici hareketleri boşver onlar ıvır zıvır değiştir programı verim alamazsın bu şekilde

0|0
    0|0
  • Bence söyle yap kardesim ilk gun omuz ve göğüs calıs cunku birbirini dengeleyen kaslar bunlar. daha cok acma hareketlerine yönel. dumbel flight gibi.2 ci gün bel ve sırt calış.3 gün ise bacakları ve karnı calıstır

0|0
    0|0
    • Günde tüm bölge çalışmak daha iyi çünkü kasları yıkımı yaşadığı duydum?

• Arkadaş omuzla göğüs aynı anda çalışılmaz zaten göğüs yaparken omuzlarda etkileniyor bide omuz çalışınca kaçarı yok direk overtraining olur istediği kadar iyi beslensin istediği kadar iyi dinlensin daima bağlantısız olan kaslar çalıştırılır göğüs günü arka kol omuz olmaz sırt günü arka kol olmaz bağlantılı çalışma overtraininge götürür başka bişeye yaramaz

• Tamam zaten benimde bahsettigim gogus ve omuz zaten ikisi birbirini dengeleyen kas grubu yani benc pres bar omuz pres. dumbel flight bunlarin hepsi gogsü gelistirdigi kadar omuzada destek benim bahsettigim calistirmasi gereken kas grubuydu

• Badyforumtr sitesinde paylaş daha yararlı olur

0|0
    0|0
  • böyle devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...