Çevre edinmek için neler yaparsınız?

Şunu yaptım çok arkadaş edindim diyeniniz var mı? Bunun içine cemaate girme, ülkü ocaklarına üye olma, yabancı dil kursu, latin dansları kursu, tenis kursuna gitme, gitar kursuna gitme, internetten tanışma, dersaneye gitme vesaire vesaire her türlü şey gelsin aklınıza bunu sormadaki amacım abazalık faan değil çekingen insanların kendilerini açmak için tecrübelerinize göre nasıl etkinlikler yapmalarını önerirsiniz veya bunu aşmak için siz yaptınız?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• mesela bi kayak takınıma yazılırım.

bi dağcılık takımına.

okuldaki gezilere takılırım.

cevresi olan tiplerle arkadaş olmaya calsıırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha cok sosyal olurum :)

0|0
    0|0
  • Fransızca kursuna gittim .

0|0
    0|0
  • Pasta yapımı kursuna gittim çok eğlenceliydi çokta iyi arkadaşlarım oldu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dostum cevren nekadar kalabalık oldugu onemlı degıl onmelı olan degerlı ınsanların olması kendı acımdan soyluyorum bu gunlerde benı hıc kımsenın tanımadıgı bır yere gıtmeyı dusunuyorum

1|0
    0|0
    • artıladımm değerli insanlar katılıorum sana

• Senin olabilir belki ama benim yok öyle değerli bir arkadaşım çevre yapıp arasından cımbızla seçmek istiyorum başka yol var mı

• bu belediyelerin açtığı bedava kurslara git, ne kadar çok kurs o kadar çok arkadaş :)

derneklere falan da üye olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sızın mahhelınızde arkadasınız yokmu ya herkes cevre derdınde

0|0
    0|0
  • salsaya gittim bayagı kişiyle tanısmıstım sonra salsa gecelerı derken tanısıyorsun ıster ıstemez bayagı bı kısıyle

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl , kurslara katıl ama hep aynı yerlere gitme çevreni genişlet

0|0
    0|0
  • çok çevreye gerek yok sonuçta 2 tane 50 kuruşda 1 lira,10 tane 10 kuruş da

0|0
    0|0
    • ben o 1 liraya daha bulamadım. Soldan gidip cüzdan bulmaya çalışıyorum içinden sadece 1 lira alıcam söz

• Body e gittim sonuç aynı çevre yok

0|0
    0|0
  • Çok kişiye gerek yok kanka kafa dengin 3-5 kişi bul takıl onlarla.

0|0
    0|0
    • abi o çekirdek tayfan olucak zaten ama birçok insanla muhabbetın olunca işler her zaman kolaylasıyor bır kız gordugunde bır arkadasının tanıdıgı cıkıyor mesela daha kolay ıletısım yada ders notları aklına ne gelırse

• Aynen

Yükleniyor...