Siz olsanız ne yapardınız? Kızar mıydınız?

Çok yakın bir arkadaşım var. Hatta kardeş gibiyiz. Mayıs nisan ayları gibi adaya gittik orada bir sürü resim çekildik. Kamera onundu. Sonrasında internet üzerinden 10 tanesini falan gönderdi. Neredeyse 60 resim falan vardı. Daha sonra yükleyemedi falan.. Temmuz gibi köye gitti derken eylül de geldi. Dedim artık hepsini gönder yarın cd'ye kopyala getir. Görüştük yapmayı unutmuş, 2gün sonra tekrar görüştük dedi ki cd yapmayayım akşam atarım. Akşam 10 tane falan attı. Ertesi gün dedi ki bu hafta başka bir şehire gidicem kaç hafta sonra gelecekleri bellli değil. Annesi yarın bize gelecekti dedim cd'yı onla gönder. Ertesi gün oldu dedi ki kalkamamışım veremedim. Ondan sonraki gün ise geldi cdye getirdi. Pc ye bi taktım cdnın içinde bir şiir var sadece. Diyor ki üstüne resimler yazdım yaptım falan, üstünde resimler yazıyor ama içinde resim falan yok. Çok sinirlendim şu an. O birşey deyince hemen anında yapıyorum ben, resim gönder diyor, ayarla diyor vs. Kaç aydır fotografları atamadı. Siz olsanız ne yapardınız? Kızar mıydınız?

Güncellemeler:
Bahsettiğim kız arkadaşım. Lütfen arkadaşlar ciddi cevaplar verin.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hani böyle cd takılmış gibi vir vir vir aynı şeyi tekrarlayanlar vardır ya

internette de fenomen olur çok güleriz flan

aynı o tipler gibisin

bana cd yi ver dedim

dedi ki yarın veririm

yarın geldi yine bana gönder dedim

dedi ki

hay ebenizin zamazingosu yea

aga koca sayfa dedi ki dedim ki aldı ki verdim ki

ile geçiyor ya la

0|0
    0|0
    • Napiim ama. daha nasıl anlatabilirdim ki.

haksizlik yapıpta sert bir tepki vermek istemedim :(

• kime bana mı haksızlık yapıp sert bi tepki verecektin

git arkadaşına ver o

eaa o tepkiyi

şuna bak yea

Erkekler Ne Diyor 2

• deli senden hoşlanıyor daha anlamadın mı

1|0
    1|1
  • hoşlanıyor bence senden kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende sinirlenirdim, maalesef bazi insanlar asiri rahat oluyor. Ama neyapalim alttan almak yine bize düsüyor, ne demis atalarimiz: kusursuz dost arayan dostsuz kalirmis

0|0
    0|1
Yükleniyor...