Bugünkü maçta benim gibi Manchester United'ı destekleyenler kimler?

Bugünkü maçta benim gibi Manchester United'ı destekleyenler kimler

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Fenerbahçeliyim, GS nin iyi bir sonuçla dönmesini istiyorum , ama anlıyabiliyorum seni , yinede Trabzon dışında tüm takımların Avrupadaki aldıkları galibiyetler sevindirici olacaktır

0|1
    1|0
  • alayınıza cimbom

0|1
    1|0
  • Utanma kız.

0|1
    1|0
  • fenerlı diilmisiniz amk adamlıktan eser ne gezer lan sızde. adi şikeciler. soruyu sorarken bıle gızlı soruyo .

0|1
    1|1
    • senin gibi abazalar eklemesin diye. ayrıca hahahaha diyorum gercekten adamlık konusunu en son acıcak olan takım sizsiniz!

• yok boyle bisey saka gibisiniz

• demekki savaş çıksa sen düşmandan yana olacak kendi kardeşlerini öldüreceksin...

0|2
    1|0
  • Galatasaray biraz antipatik geliyor ama kazançlı çıkan Türk futbolu olacak bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

0|0
    0|0
  • korkak ...

0|1
    1|0
  • yazık

0|1
    1|0
  • yarın hepimiz MARSILYA taraftarıyıızzzzzzzzzzzzzz !

0|1
    1|1
    • yok ya. kopekle kopek olunmaz. ben onu mactan bıle saymıyorum.

• iste boyle durust olun gercekleri soyluyoruz burda gercek yuzleriniz iste..

• HALA MADRID

0|0
    0|0
  • Aramızdaki İngilizler ortaya çıksın diyorsun yani. Biz bunu 2000 yılında da görmüştük sonucu da hep beraber görmüştük;)

link

link Bak bu da ha kapak olarak algıla ha soba borusu olarak algıla ya da Uefa kupası olarak algıla;)

0|0
    0|1
  • galataray alıcak akşama tabi

0|0
    1|0
  • Go Red Devils!

0|0
    1|0
  • fenerbahçeliyim ama galatasarayın almasından yanayım. ( çünkü iddaa da gs ye verdim :))

0|0
    0|0
  • :D 5 senedir avrupada yokuz diye işte ülke puanı düştükce düştü allahın izniyle çıkartıcaz ama şuraya bak sanki süper lig maçı Türk takımıyla Türk takımı yapıyo Manchester United kazansa bize ne yararı olucak ki işte bu kadar mal bi görüş

0|0
    0|0
  • Galatasaray tabiki ama united yenebilir.

0|1
    0|0
  • Hepiniz Mancherster'lı olsanız ne yazar birimiz Türk olduktan sonra ( Çaldım :)

0|0
    0|0
  • Ayıp .

0|0
    0|0
  • berabere

0|0
    0|0
  • Galatasaray alsın ki ülkemin adı ortaya çıksın daha çok o nedenle gs.

0|0
    0|0
    • Galatasarayla çıkcaksa hiç çıkmasın daha iyi

• Ben gsliyim ama united alir gibi yada %35 berabere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• desteklemeye lüzum yok gs her türlü mağlup

0|0
    0|0
Yükleniyor...