Bazen yakın davranıyor bazen soğuk. Ne demek istiyor bu dengesiz?

Arkadaşlar.. ben bu yaz kısa bir süre çalıştım , çalıştığım yerde patronun oğlu falan da var işte 25 yaşlarında neyse ama herkes böyle ciddi sadece patron cana yakın bir adam sonra orda çalışan bir kız daha vardı o dedi ki bana burda dedi ciddi olacaksın falan diye işte uyardı neyse ise en yakın arkadaşımla girdik sonra işte o patronun oğluyla konuştuk normalde hiç konuşmazlar işte sordu alıştın mı falan diye ordan burdan konuştuk çocuk çapkın bir tip dışarda ama iş yerinde hiç öyle değil ama arkadaşıma öyle sorular sormuyor hep bana soruyor bende aslında çok konuşkanımdır ama fazla tanımadığım için birde çok ciddi olmam gerektiği için konuşmuyordum gerekmedikçe fazla neyse bu oğlan işte işlerin durgun olduğu zamanda soruyordu bana nasıl alışabildin mi yardım falan ediyordu bazen bende biraz korkuyorum açıkçası yanlış bir şey yaparım diye o da bana korkma falan diyordu yani farkındada sonra ordaki kız dedi bu kız korkuyor falan diye bende tabi hayır diyordum yani korkmak değilde çabuk endişeleniyordum sonra bu oğlan dedi ki bana seni benim kıbrısta okuduğumda bir kız arkadaşım vardı ona çok benzetiyorum karakteriniz aynı falan dedi bende şüphelendim sevgilisi mi yoksa normal arkadaş mi diye neyse bir gün ben havuza gittim sonra sordu seni havuzda gördüm diye bende dedim ewet gittim falan ama bayanlar içindi dedim ben.. şaka yapıyorum sonra dedi bende pazar günü mersine gittim araba boştu sende gelirdin havuzda napacan falan dedi ama ben bu çocuğun niyetini bir türlü anlamadım bazen öyle yakın davranıyor bazen soğuk ilk başladığımdada sürekli yoruldun mu diye soruyordu arkadaşıma hiç sormuyordu sonra ismimi cum cim gibi söyledi falan ne bilyim aramızda yaş farkı falanda var baya o 25 ben 18 ve sonra sevgilisiyle bağda kalacağını öğrendim falan ama ben bunun davranışlarını anlamadım yani ona karşı birşey hissetmiyorumda ne yapmaya çalıştı pek çozemedim .. sizce ?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar safsın arkadaşım üşenmedim okudum

1 eski kız arkadaşa benzetme

2 arkadasına degil sana yakınlasma

3 havuza gitme arabama atla mersine gidelim demesi

4 çapkın diyorsun

5 sevgilisiyle bağa dağa çıkacak diyorsun

Şimdi bunlarıı bir araya getir zor bişe değil

18 yaşındaki birisine bunların yapılması olağan dışıdır ne işin var başkasının arabasında ben 23 yaşındayım erkek olmama ragmen binmiyorum ki sana bindin demiyorum teklifi yaptıgında direk aklından bunlar geçsin canım akıllanın kızlar sonra bütün erkekler aynı diyorsunuz

0|0
    0|0
    • yokta yani bu cocuk tuhaf bazen oyle bir oluyor ki sanki onları bana hic söylememis bazende ne biliyim tuhaf ..

• İşte cool takılıyor çapkın demişsinya biliyor kafanı nasıl karıştıracagını sende bunda bir gizem var sanıp gideceksin çocuga budur olay

• İşte sorun da orada zaten. Kadınların duygusal işlerde kafaları karıştığı anda gardları düşüyor ve üstelik her oltaya geliyorlar. En akıllıları bile bu duruma düşebiliyor yeri gelince.

Erkekler Ne Diyor 3

• ya tamam da inanır mısın sonuna kadar okudum kafam karıştı..bu çocuk ne yaptı hayır ilgilendide hatamı yaptı...şimdi sen bu elemanla ilgilenmiyor musun? eee...ben ne dedim?

0|0
    0|0
    • ben ne anlamda ilgilendigin, merak ettim..

• Terleyince sırtına havlu mu koyuyosun demiyorum heralde.

Karşı cins olarak ilgini çekiyormu,arkadaştan öte zihnini kurcalıyor mu.Bu kadar karıştırdığın ne onu merak ettim.

• bu işin sonu iyi değil kardeşşşş başka iş imkanın varsa kaç yada çocukla böyle muhabbetlere girme

0|0
    0|0
  • ... Konuşurken ellerini kollarını sallıyormusun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ne fark eder zaten sevgılısı varmış...

Artık sana gelıp ne dese bır anlamı var mı...

Arkadaşçada davranıyordur.. Kı şu konuşmalrdan bu anlaşılıyor..

her konusşyugumuzu asılıyor bıze dıye dusnursek yandık..

Çocuk yanlıs bısey yapmamıs sadce iş arkadaşı muhabbetlerıı..

0|0
    0|0
    • yok anladımda ama orda çalışan bir kız war 3 yıldır orda çalışıyor onunla hiç böyle konuşmamış yani biz öyle konuşmayız falan diyor o da şaşırdı birde arkadaşım war onunla konuşmuyor sadece benle böyle ..

• ilgileniyordur o zman ama nıyetı ne bellı olmaz. dıkkat et sen bısey olmaz..

• tamam :D

• bence hissediyorsun çocukta bunu anlıyor...heycan yapma.. iyi niyetli olduğuna karar veripte binme arabasına falan da o yavşağın ..

(ayrıca yazarken buraya uzun soru , bir dönüp oku .." neyse" "ama" "falan" "diye" "sonra" bütün yazının önüne geçmiş.)

0|0
    0|0
  • çapkın olduğu belli işte yem atıyor resmen sana.

0|1
    0|0
  • sevgilisi var yani. hmm senden başka kimi çağırdı pazar günü için. git bence orada nasıl davranacak sana niyetini iyi veya kötü belli eder.

0|0
    0|0
  • yazını tam okumadım başlığına yorum yapıyorum..:=)) bazen canı seni istiyor bazen istemiyor demekki..

0|0
    0|0
  • hemcinslerimin saflık hikayeleri devam ediyor:)

0|0
    0|0
  • Asılıyor ama bence uzak dur

0|0
    0|0
  • iş yeri flörtü işte ne olsun ve 25le 18 yaş arasında yaş farkı yok sayılır düşün bi erkek gibi bak anlıcaksın :)

0|0
    0|0
    • iş yerinde yaş farkı önemsenmemesi mevki olayından kaynaklanıyor dimi cocukta patronun oglu

• yoo o yüzden değil ya erkekler yaş farkını kadınlar kadar önemsemez demek istemişitm hoşlandıysa hoşlanmıştır takmaz kadınlar gibi hoşlandığı kişinin daha genç ya da yaşlı olmasını

Yükleniyor...