Zayıflamak için ne yapıyorsunuz?

kızlar zayıflamak için bişey kullanıp kısa sürede etkisini gören varmı ?ben şu an kondisyon bisikleti kullanıyorum

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• koşmak sabah erkenden cok iyi. bide sabahları duş alıcaksın ılık suyla cıkarken soguk suya giriceksin vücudunda sok etkisi yaratacak ve kan dolaşımın hızlanacak. omega 3 takviyesi yapabilirsin haplarla. zayıflamak için kesinlikle hap kullanma. az az sık sık ye. özellikle böbreklerini çalıştıracak seyler ye. mekik çek. sabahları aç karna ılık suya bal ve elma sirkesi karıştırıp iç. elma sirkesini spor yapmaya baslaman önce sade olarak bi iki yemek kasıgıyla içebilirsin. ekmegin hamurunu yeme hatta tam bugday unundan olan ekmekleri tercih et. en önemlisi bol su iç günde2,5 litre falan. umarım yeterli olmuştur:))))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Lahana çorbası diyeti.Kalp rahatsızı olanlara,amelıyat öncesi yapılan diyet programı.Fakat dayanabilir misin bılemem.İgrenç tadı varBEN 4 günde 3 kilo vermiştim

Lahana Çorbası Diyeti

Hedef: 1 haftada 3-4 kilo.

Günlük kalori: 800 Kcal

Diyet boyunca kesinlikle ekmek, alkol, soda ve meşrubat alınmamalı. İstenildiği kadar çorba içilebilir. 7 günden fazla uygulamayın.Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu diyet tekrarlanmamalıdır.

Lahana çorbası malzemeleri:

6 tane yeşil soğan, 2 yeşil biber, 1 tane rendelenmiş domates , 1 demet kereviz, 1/2 lahana 1 paket tavuk ya da dana bulyon, isteğe göre, tuz, karabiber, sarımsak ve maydanoz.

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ

1. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar meyve ve lahana çorbası

2. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar çiğ ya da haşlanmış sebze ve lahana çorbası.

3. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar meyve, çiğ ya da haşlanmış sebze ve lahana çorbası.

4. GÜN

Öğle : En fazla 4 tane muz, kaymaksız süt ve lahana çorbası.

5. GÜN

Öğle : Bir porsiyon biftek, bir tane domates, en az 6 bardak su ve lahana çorbası.

6. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar biftek, sebze ve lahana çorbası.

7. GÜN

Öğle : Bir porsiyon pirinç lapası, meyve suyu ve lahana çorbası.

0|0
    0|0
  • Hizli zayıflayanlar terkrar aynı kilolarına kısa sürede kavuşuyor en güzeli yavaş ve istikrarlı kilo vermektir ayda 2 kilo vermek ideal bence.

0|0
    0|0
  • İstediğini kullan yemeyi kesmedikten sonra hiçbirey olmuyor. Yemicen olay bu.

0|0
    0|0
  • boğazına hakim ol!

0|0
    0|0
  • 3 harfli ortasında e var..anlamıyana birde alfebemizde bulunmayan ve matematik bilinmeyen olarak kullanılan bir harf var.

0|0
    0|0
    • sex yaparak zayıflanıyorsa şişman çiftler neyi yanlış yapıyor saçmalama kalori yaktırdığı doğru ama bence bu sı erkeklerın uydurdugu bısey neyse ben baska cozumler arıyorum

• onların düzenli ve verimli sex yaptıklarını nerden biliyorsn

• Mekik ve şınav artı bol su işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyince zayıflıyorum sende öyle yap sonuçları görecen

0|1
    0|0
  • hopla zıpla kanka verirsin kilo

0|1
    0|0
  • 100 sinav 50 mekik cek yeter

0|1
    0|0
  • amway cla 500 tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • spor bide eskiden yediğin kadar yeme azcık azalt gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Ben kilo almaya çalışıyorum bir yardımcı olsanız.

0|0
    0|0
  • hap kullanıyorum zayıflamak için

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• istediğin hiç.bişey olmasın mutsuz ol mutlu görünmek zorunda ol boğazın acısın bak bakalım zayıflıo msn zayıflamıo msn?

0|0
    0|0
  • Ben zayıflama hapı kullanıyorum iştahımı kontrol etmemde müthiş yardımcı oluyor.Pepper time adı. Ben bir zararını görmedim ancak bazıları yanlış kullanımlardan ve yüksek doz aldıklarından dolayı sağlık problemleri yaşadılar. Biz yaklaşık 1 yıldır ailecek kullanıyoruz annem ablam ben olmak üzere :)

0|0
    0|1
  • diyetisyene gittim ve 13 kilo verdim. artık hiç bişey yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • bende kondisypn çalışıyorum. ama zayıflamak için değil sıkılaşmak için o da görüntüde kilo kaybetmiş gibi duruyor

0|0
    0|0
  • zayıflamak için kılımı kımıldatmam

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yürümen yeterli bence

0|0
    0|0
  • karbonhidrat yemeyin ketosis diyetiyle yağlarınızdan kurtulun

yağsız tavuk ve salata

0|0
    0|0
  • Zaten kalça denen bişey yok bi de bisiklete binersem hiç kalmaz :( şu sıralar bişey yaptığım yok.

0|0
    0|0
  • Su içerim .

0|0
    0|0
  • Gece yemek yiyorum,spor yapmıyorum falan filan %100 çalışıyor.

0|0
    2|0
  • maurers kullan

0|0
    0|1
    • tam 4 kutu kullandım ama malum sahteleri mevcut

• Maurers saglık bakanlıgı tarafından toplatıldı.Yag yakma ozellıgı olmasına karşin

• aa onu bilmiyodum neden :S ? korktum şimdi

• Ben hicbisey yemiyorum bayılıcak gibi oldugumda da ufak bi peynir

0|0
    0|0
Yükleniyor...