Faturasız GSM operatörlerinden hangisi daha avantajlı size göre, kullandığınız paketten memnun musunuz?

ark. benm hattım avea mobilöğrenci faturasız,aveada ne bi doğru düzgün konuşma dkkası nede mesaj var.ancak numarasını taşıyanlara cazip teklifler..artık bende bu durumdan sıkılmaya başladım diğer operatörleri araştırmaya kararverdim,yani değişiklik yapabilirim,diğer operatörlerden (buna aveada dahil) sizin bakış açınızla hangisi daha cazip?

memnun kalıp önerebilceğiniz bir paket varmı (benim için 500dk 5000 sms yeterli) internet kullanmıyorum.

• Avea
    22% (10)23% (7)22% (17)Oy Ver
  • Vodafone
    28% (13)42% (13)34% (26)Oy Ver
  • Turkcell
    50% (23)35% (11)44% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben turkcell kullanıyorum ama tam vodafonenin böyle bir kampanyası vardı sanki 500dk 500sms işte bu link

0|0
    0|0
    • faturalılar için heralde bu?

• 20-30 tl arası yüklerim ama faturalı biraz sakata geliyor devlet vergisi falan adamı soyup soğana çeviriyolar o yüzden hiç ona bulaşmak istemiyorum

• bundan önce kullanıyordum sana attığım tarifeyi hiç sorun yaşamadım.Faturasızda bilmiyorum ne yazıkki.

Kızlar Ne Diyor 7

• Turkseli kullanıyorum memnun sayılırım:))

0|0
    0|0
  • genç avea + bal 500 paket

30 tl yüklüyorum genç aveadan 120 dk her yöne hediye geliyo

birde bal 500 yapıyorum 500 dk her yöne + 500 mb internet + 500 sm her yöne

sms yetersiz kalabiliyo, ama toplamda 620 dk avantajlı

0|0
    0|0
    • iyi fikirmiş aslında ikisni bir tutmak akıllıca ;)

• genç avea kaldırılmış ama :/ yıkılan paket olmuş oda avea numaralılar geçebiliyorlar mı ki?

• avea yıkılan tarife iyi

0|0
    0|0
    • yıkılan tarifeyi bende öğrendim fakat başka bir opert. den geçmek gerekiyomuş .s benim hat zatn avea yararlanamıyorum bundan,bşka hat alıp geçmek de pek mantıksız gbi olur bna göre

• tc kimlik numaranı 1991 gönder 20 tl yükle olur ama diğer tarifeni iptal et

• Vodafone

0|0
    0|0
  • gnctrkcll faturalıya geçmediğim sürece hiç bir operatör beni memnun edemeyecek..

0|0
    0|0
  • Avea iyidir ama çekmiyor.

Turkcell diyorum.

0|0
    0|0
  • vodafone özgür genç 10 dk 50 kr 12.000sms yaptığında hafta sonları heryöne 2000 dk bedava konuşma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazı yerlerde çekme problemi olsa da Avea - Yıkılan Paket

0|0
    0|0
  • tükcell kullanıyorum askerde bile bi' tek o çekiyodu :))

0|0
    0|0
  • Turkcell

0|0
    0|0
  • Vodafone ile sınırsız + vodafone arası 10 bin sms aylık + dieğr yönlere her ay 500 dk

55 TL.

0|0
    0|0
  • Vodofone iyi fakat hattım turkcell.

0|0
    0|0
  • turkcell

0|0
    0|0
  • Elbette AVEA

0|0
    0|0