Bugün aşkınızı bırakın bugün tek aşk Galatasaray bugün şeytanları taşlama zamanları sizce de bu mümkün mü?

Bazıları diyecek Bu soruyu neden bu kategoride sordun diye ama Galatasaray aşktır bgün sevgili falan yok bugün günlerden GALATASARAY tüm türkiye bir olup bu maçta Galatasarayımızın kırmızı şeytanlara pabucunu ters giydirmesini bekleyeceğiz İNAN´cımızda vaf UMUT´umuzda bana katılıyormusunuz

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümüne Fenerbahçeliyim...!

Ama Bugun tek yürek, tek yumruk

Başarılar Cimbom, Başarılar Türkiye...

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Başarılar.. :)

1|0
    1|0
  • bugün maçmı varmış=o

0|0
    0|0
  • Manchester United i destekliyorum

1|0
    1|4
    • sizin gibi insanlara şaşıyorum ya gerçekten elin avrupa takımını destekliyosun nsıl türksünüz siz ya galatasary türkiyeyi bizleri şehitlerimz için oynuyor daha gidip elin avrupa tkımını destliyorsunuz yazık çok yazık sizin gibi insanlara...

• Git orda yaşa o zaman türkiyenin ekmeğini suyunu tüketme havasını tüketme sizin gibi insanlar yüzünden ülkenin hali perişan

• Kusura bakmayında sezon boyunca fenerbahcelilere kufur yagdıran, sampiyonlar ligine gitmemizi engelleyen, elemelerde gecemedigimiz icin sevinen, baskanımıza haksız yere kufurler yagdıran takıma destek vermem isinize gelince bugun tum turkiye galatasaraylı demekle olmuyo

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence mümkün,neden olmasın? Galatasarayın en büyük özelliği,bugüne dek mümkün görünmeyen şeyleri başarmasıdır.Zaten cim bomun özelliği bu

2|1
    1|0
  • dernekteyim bu akşam arkadaşlarla..yerimizi ayırttık..masanın büyüğü hazır:)

8 de başlarız teklenmeye...1.30 saat sonra maç başlar kafalar güzelleşir..hop oturup hop kalkarız..

gol kaçırısak birbirimize kafa atarız yersek tekmeleriz..çakarsak doksana sandalyeler havaya:)

az kaldı ..hadi be aslanım..sevindir bizi.

1|0
    1|0
  • Başarılar diliyorum

0|1
    1|0
  • ben galatasarayı tutmuyorum ama bu akşam sonuna kadar yanındayız galatasarayın türk takımı olarak gururlandırır inşallah

1|2
    1|0
Yükleniyor...