Kapat

Erkeklerin mini etekli sevgilinize bakmalarına sinir oluyor musunuz?

sevgilim mini etek giyindiği zaman çarşıya pazara çıkamıyorum sürekli bacaklarına bakıyorlar her gün kavga etmek zorunda değilim yada laf dalaşına girmek zorunda değilim neden bu abazalık anlamıyorum ne zaman böyle şeyler doğal olacak anlamıyorum?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• hayır olmam

0|1
    0|1
    • yine asaletin konuşuyor yine dilinin asaleti konuşuyor ben ronaldo26 eski dostum...namı diğer ferdi baba:)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• sewgilinin mini giymesine neden izin veriyosun bnde onu anlamadım açıkçası.benim eerkek arkadaşm mümkünatı yok izin vermez.ki bn bi bayan olarakta bunu sadece teşhircilik olarak görüyorm.bi kadın sadece kendini göstermek için giyer rahat edemiceği bi şeyi

0|1
    1|1
  • Çok rahatsız oluyorsa erkek adam olsunda giydirmesin o zaman.

1|2
    0|0
    • Yavvvvvvvv hele sen bi gel öteye de seni alnından öpeyim. ++++++++111111

• ufsss. cahilim ben aşk nedir bilmem :D

• aynen hayat yaşanmışlıktır bu benim hayat tecrübem daha önce böle bir hata yaptım sevdiğimden oldum bir daha yapmam baskı ile olmuyor sabır istiyor emek istiyor:)

• sen boynuzları bi cilalatsan güzel olur

0|1
    1|2
  • Keşke herkes senin gibi düşünse ;)

0|0
    0|1
  • @osiris in dediği gibi öldükçe türüyosun yaa

0|0
    0|1
  • şu fotoyu değiştir bari,sahibinin haberi de yoktur sitelerde kullanıldıgından.

0|0
    1|2
  • Sen hala gıtmedın mı yaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben Eskişehirliyim, şahsen eskişehirde ne mini etekli ne de straplesli kızlra bakıp da laf atanı hiç görmedim. Biraz yere göre değişiyor bence ama sen yine de sevgiline pek fazla mini etek giydirme :)

0|0
    0|0
  • ya kardeşim ilişki idurumu yorumsuz olan biri çok iddalı sorular soruyorsun bu fotoğraf kafamıza kazındı

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler zaten artık doğal. Abormal olan türban takan kadının çağ dışı şeklinde yorumlanmasıdır. Sen de, kız arkadaşında dayağı hakediyorsunuz. Bakan erkeklere suç bulmam ben .

0|0
    0|0
  • vallaha eger eşin guselse ve mını ile sokağa cıkarıyorsan sonuclarına katlanmalısın.ama bana ters bır dy-urum tabiii...kıskanırım ...

0|0
    0|0
  • Arme sende olmasan kim beni güldürecek :D

0|0
    0|0
  • Vay yine bizim adamımız soruyor ya :D Senin yerinde olsam ne pahasına olursa olsun dövüşürüm.

0|0
    0|0
  • vesikalık görünce mutlu oluyorum

0|0
    0|0
  • kanka ayıptır söylemesi görürsem manıtanı keserm yolunu cekerim kulagını sen üzme kendini

0|0
    0|0
  • OZaman giydirme pampa,hangi mini etekliye bakılmaz oyşşşş...

0|0
    0|0
  • İngiliz sevgiline ne oldu ?

0|0
    0|0
  • armegeddon2 inandırıcılığını kaybettin.kendi kahramanın kendini katletti farkında dğilsin

0|0
    0|0
  • allaha eger eşin guselse ve mını ile sokağa cıkarıyorsan sonuclarına katlanmalısın.ama bana ters bır dy-urum tabiii...kıskanırım ...

0|0
    0|0
  • bkarız kardeş biz çünkü erkek dediğin bakar giydiyse hatunda bakılmazk istiyordur.hatta daha öteyede gideriz.

0|0
    1|3
Yükleniyor...