Geçmişte inandığınız ve şimdi bilinçaltınızda hala inandığınız sanrılarınız nelerdi?

Benim şöyle bir sanrım vardı;

Caddede park görevlisi, Kahvehanede (cafe değil) erkeklere çay vs. getiren ve bunun gibi işlerde bir kadının çalışamayacağını, eğer çalışırsa tacize ve belki de tecavüze uğrayabileceğini düşünür, kadınları narin ve çocuk gibi yaratıklar sanardım.

Ayrıca varlıklı insanları, evlerinde, iş yerlerinde otururlar ve sıkıcı bir hayatları vardır diye düşünürdüm. Hep bu imaj vardı gözümde.

Sizin de bunlara benzer veya daha başkaca nasıl sanrılarınız vardı / var ?

Güncellemeler:
Bu konuda hemcinslerim neden cevap vermiyor sizce ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• yok, olmadı, olmayacak da

0|0
    0|0
    • olması doğal bir şey aslında , beynin yapısal bir üretkenliğinin sonucu . Belki de bilinçaltında bilincine yükselmemiştir ve sen bu fikirlerin farkına varamamışsındır.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayan kuaförlüğü yapan erkeklerin gay olduğu..Hayır olmadığını da biliyorum yine de acaba hmm olabilir diye düşünce hep var bi yanda.Beyin ilginç birşey cidden.

0|0
    0|0
    • Aynen, çok ilginç bir organ. İnandığı şey bilincin de içinde ötelerde, daha kim bilir neler var içinde, Burda bir kadın yazmış ; birisini cinsel anlamda arzulamış ve bu kişi yakın zamanda kavga ettiği biri.

Olaya bak !

• İnan bilmiyorum cevap yazmamışlar cidden.Belki de hiç düşünmediler doğru kabul ettikleri bazı şeylerin aslında sanrıları olduğunu.

• Sanrıların esareti devam ediyor galiba.

• nedendir bilmiyorum. ama hep 57 yasinda olcegimi dusunurm tuhaf cidden bir de kücükken yasli insanlarn araba kullanamadgni düsünürdüm yasli birinin araba kullandigini görünce cok sasirirdm

0|0
    0|0
    • Ben de Reno TOROS kullanan kadınları görünce şaşırıyorum.

• Genç ve güzel kadın hizmetçilerin veya çocuk bakıcılarının evin hanımının kocasıyla birlikte olduğu.

0|0
    0|0
  • topun peşinden gitmeyi futbol sanardım...haylada öyle sanıyorum:/

0|0
    0|0
    • ciddi manada mı söylüyorsun bunu; yani futbolun kuralı böyleymiş diye mi biliyordun?

• Elimde olmadan fazla tükettiğim bir şey olmalı

• check up yaptır..olabilir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...